Profi DJ Magazín

Protože náš web a mise není jen o tom prodávat techniku, rádi bychom se s tebou podělili o naše znalosti, ukázali ti nové technologie v DJingu a možná tě tím i něčemu novému přiučili.

Navštiv naši sekci magazínu "Novinky"

Neustále sledujeme nové trendy v oblasti, zařazujeme nové zboží nebo přidáváme aktuality na naše sociální sítě. Informací o dění v našem oboru je opravdu mnoho. Teď je ale můžeš mít všechny pod jednou střechou, přehledně a aktuálně.

Sleduj naše videa v sekci "Recenze"

Jsme si vědomi toho, že vyznat se ve velkém sortimentu zboží může být mnohdy matoucí, hlavně pro nováčky v oboru. Stejně tak vypíchnout technické speciality jednotlivých produktů. Jak která technika funguje, jaké jsou její přednosti nebo i skryté vlastnosti? Odteď vše v češtině, srozumitelně a přímo s námi před kamerou!

Právě zvoní, začíná "Škola DJů"

Chcete se dozvědět více o technice mixování nebo samotných zařízeních? Jak vybrat ten správný mikrofon, mixážní pult? Jak vše zapojit nebo i jaké formáty hudby použít a proč? Pravidelně pro všechny nadšence připravujeme díly školy DJů, které od úplných začátků popisují používanou DJ techniku, historii i praktiky, jakými se v dnešní době mixuje.