#3 Jak nastavit Numark Party Mix

Desítky z vás se rozhodly zkusit DJing a pořídili si MIDI kontroler pro začátečníky Numark Party Mix. Bojovali jste ale s jeho nastavením, registrací softwaru či trialovou verzí ze stránek Virtual DJ. Pojdme se podívat, jak tedy správně uvést kontroler do provozu a řádně aktivovat software, který je v balení.

Pár faktů pro začátek

- Party Mix je DJ MIDI kontroler s integrovanou zvukovou kartou. Stačí tedy připojit jej k počítači, přes konektory na zadní straně zapojit do audio systému a mixovat
- Součástí je plná a neomezená verze softwaru Virtual DJ LE

Nastavení bod po bodu

Spolu s kontrolerem jde i níže ukázaný sheet v angličtině. Přeložili jsme jej do 4 základních bodů.

1. Registruj se

Registruj svůj Party Mix na stránce numark.com/register. Vytvoř si účet (Create Account), klikni na Register Product a vyplň dotazník. Sériové číslo kontroleru najdeš na jeho spodní straně.

2. Stáhni a nainstaluj software

Po dokončení registrace po kliknutí na Submit Registration bude možné stáhnout verzi softwaru Virtual DJ LE pro Mac i Windows. Nainstaluj, otevři jej a registruj svoje jméno přímo v programu. Klikni na Send Code a z příchozího e-mailu vlož kód.

3. Připoj svůj Party Mix

Připoj svůj Party Mix k počítači pomocí přiloženého USB kabelu a spusť Virtual DJ LE. Vyskočí okno o nově rozpoznaném hardwaru. Pro využití cinch výstupu na zadní straně Party Mixu zvol Use Soundcard a dále vyber možnost Enter Keycode (klíč najdeš ve svém účtu na numark.com, který jsme spolu zakládali v prvním kroku). Tabulku zavři kliknutím na tlačítko OK.

4.  Show může začít :-)

TIP: Nedoporučujeme stahovat trialovou verzi softwaru Virtual DJ z webu virtualdj.com, znamenalo by to pak potíže s aktivací.

Vytisknout