Cue pointy z Traktoru do jiných SW? ANO!

Již nějaký pátek se na internetu povalovala utilitka z Nizozemí od DJ MixMasterG. Jedná se o jednoduchý prográmek na MacOS, který slouží k exportu playlistů resp. metadat songů uvnitř kolekce/playlistů do jiných programů.

O co jde? Například veškeré uložené hot cue pointy z Traktoru převést tak, aby se zobrazily jako cue pointy v rekordboxu. Nedávno se vývojáři rozhodli vyslat program do světa a to s nejnovější funkcí - synchronizace s iPad appkou Djay Pro.

We developed the djay Conversion Utility because we wanted to use cues set in Traktor Pro in djay about 6 months ago. The idea was just for in house usage, we never intended to go public with it. But when we spoke about it with other DJ’s it became clear that more people needed this functionality.
As such we released what we used in house under the name djay Conversion Utility. Just because we could, we introduced conversion from Traktor Pro to Rekordbox as well as other options while the utility evolved.

And then.. things went a little nuts. It turned out that hundreds of people needed the Traktor Pro to Rekordbox conversion. We never realized that. So we expanded options, de-bugged the utility you know the drill. The early adopters might recall december 31st 2016 when we released no less then 4 updates within 12 hours. Just to make sure that everyone could prep their gigs for NewYears eve.

DJ Coversion Utility pracuje s kolekcí primárně mezi 3 programy - TRAKTOR PRO 2, REKORDBOX, DJay PRO. Mezi těmito můžete exportovat cue pointy a mít tak vše připravené.

Prográmek tedy najde využití primárně pro ty z vás, kteří jedou plně digitál v Traktoru a rádi by epxortovali veškerou svou kolekci na případné použití s CDJ přes rekordbox. Prográmek je za symbolickou cenu 6.95 USD k zakoupení zde.

PS: Možná jste zaznamenali i od Next Audio Labs pokročilý program RekordBuddy 2 na automatickou synchronizaci kolekce primárně z itunes, ale v porovnání s DJCU je cena 60 USD pro někoho zbytečná.

H/T: DJTT

Vytisknout