Podnikatelům a firmám jsou naše prodejny stále otevřené!

DJové a naši zákazníci, pokud potřebujete nakoupit zboží, které je spojené s Vaší podnikatelskou činností, můžete podle vládních opatření na obě naše prodejny. Pro tyto osoby a subjekty se nevztahuje omezení vstupu dovnitř prodejen, mohou si cokoli vyzkoušet nebo se poradit s našimi kolegy. Samozřejmě je třeba dodržet určitá opatření.

Jedná se o legální vyjímku, která se týká podnikatelů a živnostníků, ta dává možnost nakupovat standardním způsobem na prodejnách, které jsou jinak zavřené. Pokud u nás máte registraci na IČO a zboží nakupujete v rámci své podnikatelské činnosti, máte na naše prodejny stále neomezený přístup.

Budete potřebovat:

- platný OP
- výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list
- plnou moc (pokud nejde o jednatele společnosti)

U prodejny v Praze nebo Brně pak stačí zazvonit, prokázat se, že jste velkoobchodní zákazník a ujme se Vás jeden z našich kolegů, který s Vámi zůstane po celou dobu nákupu.

Nezdržujte se ale na prodejně po dobu delší, než nezbytně nutnou.

Rezervace a e-shopová objednávka předem není nutná, je ale pokaždé lepší. Dává nám čas zboží vychystat a připravit.

Bezpečnostní opatření

Dodržujeme vše nutné, Vy se prosím chovejte stejně. Nosíme roušky a používáme dezinfekci rukou po každém osobním odběru. Dodržujeme 2m rozestupy, aby byla rizika minimální.

Děkujeme za vaši podporu i v době, kdy jsou všechny kluby zavřené a akce zrušené. Těší nás, že ani tak nepřestáváte hrát a bavit se za mixážnímu pulty nebo stoly vašich studií.

Vytisknout