Profi DJ Contest Mácháč 2017

Jaké by to asi bylo, zahrát si na hlavním pódiu nejvetšího letního festivalu Mácháč?

A když ne na hlavním, tak co vedlejší nebo pěkná cena do tvého "vozového parku"? :-) Spojili jsme se s Mácháčem a jsme hlavními partnery soutěže pro talentované DJe a producenty. Jdeme si tedy povědět vše potřebné.

Letošní DJ contest, který se váže k festivalu Finlandia Mácháč 2017, bude opět zaměřen na hodnocení hudební produkce. Vítězové budou zařazeni do programu festivalu a jejich skladby se stanou součástí oficiální festivalové kompilace. Skladby dvou absolutních vítězů pak vyjdou jako singly na MOSP Recordings.

Výherce kategorií ohodnotíme pěknými kousky z našeho e-shopu.

Začátek registrace soutěžních skladeb: 1.5.2017
Konec registrace soutěžních skladeb: 15.6.2017
Vyhlášení výsledků: 1.7.2017

Podmínky účasti:

- Pro zařazení do contestu je nutné zaslat 2 skladby z vlastní produkce (soutěžící = autor skladby) a referenční set o minimální délce 30 minut. Tento set porota nehodnotí
- Do contestu se může přihlásit pouze ten, kdo nikdy nevystupoval na festivalu Mácháč, ať už jako jednotlivec nebo jako součást vícečlenného projektu apod.
- Do contestu se může přihlásit i vícečlenný producentský projekt, jeho členové se už ale nemohou zúčastnit contestu jako jednotlivci
- Contest je stylově různorodý (electro house, dubstep, trap, trance, future house, techno…). Soutěžící může zaslat pouze 2 skladby daného stylu, nemůže se tedy hlásit do více kategorií, a to ani pod jiným uměleckým jménem

Požadavky na soutěžní skladby:

- Skladbou se rozumí pouze “original mix” (z contestu budou vyřazeny mashupy, remixy, cover verze, edity apod.)
- Skladby nebyly nikdy vydány na žádném labelu
- Skladby musí být složeny v roce 2016 nebo 2017
- Minimální délka jedné celé skladby je 4:00
- Je nutné zaslat skladby v celé délce (ne pouze ukázku)
- Soubory se skladbou musí mít název ve tvaru: "autor - název skladby”
- Formát mp3 v minimální v kvalitě 256 kbps

Ocenění:

Odborná porota vybere 6 výherců (3x techno / 3x electro house apod.) a seřadí je dle kvality hodnocených skladeb. Tito výherci budou obsazeni v rámci programu festivalu a zároveň obdrží ceny od nás:

Kategorie I:

1. místo

Pioneer HRM-6

2. místo

Akai LPD Wireless

3. místo

UDG Ultimate Digi Headphone Bag Green

 

Kategorie II:

1. místo

Novation Launchpad MK2

2. místo

Reloop RHP-20

3. místo

Numark Laptop Stand

 

Vítězné skladby vyjdou na oficiální kompilaci festivalu Finlandia Mácháč. Dvě skladby od absolutních vítězů pak vyjdou jako samostatné singly. Kompilace i singly vyjdou na MOSP Recordings. V případě, že výherce nebude chtít své skladby prezentovat v rámci festivalu a na labelu MOSP, zaniká nárok na účast na festivalu a z contestu je vyřazen.

Ostatní podmínky:

Všichni výherci budou kontaktováni do 5.7.2017 formou e-mailu s podrobnostmi o umístění v soutěži. Pokud nebude výherce schopen se dostavit k odehrání setu nebo odmítne vystoupit, jeho místo bude nahrazeno jiným umělcem dle uvážení pořadatele festivalu. Na výhru nevzniká právní nárok. Každý soutěžící dává s účastí zároveň svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců a propagačních materiálech festivalu. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pro vyřazení těch soutěžících, kteří poruší pravidla soutěže nebo si v soutěži počínají nedovoleným způsobem, který poškozuje ostatní soutěžící nebo dobré jméno festivalu Mácháč.

Přihlásit se do Profi DJ Contestu Finladia Mácháč 2017

 

Vytisknout