Rekordbox update 4.2.1 přináší inteligentní nahrávání!

Nový update 4.2.1 dostupný od 2. 8. 2016 přináší důležitou funkci - inteligentní nahrávání. O co jde?

Možnost převedení analogových nahrávek na vinylech a přímé zařazení do rekordboxové kolekce je tu! Ano, rekordbox nyní umožňuje nahrávat a převádět analogový vstup z vaší zvukové karty zapojené přes usb. Nejedná se však o obyčejné nahrávání - Pioneer přidal několik vylepšení:

- Automatický start/stop nahrávání
- Detekce "ticha" mezi jednotlivými nahrávkami - uložení jednoho tracku a čekání na spuštění dalšího pro nahrávání, aniž by nahrávalo do výsledných nahrávek "tiché pauzy" mezi němi. Rovněž je rovnou separuje do individuálních nahrávek.
- Funkce normalise, ve výsledku se jedná o limiter zároveň s dávkou komprese, aby výsledná nahrávka byla standardizované hlasitosti
- Automatický import nahrávek do kolekce uvnitř rekordboxu
- Otevření tabu s nahrávkami po ukončení převodů

Výše zmiňované funkce rovněž platí i v Performance módu, jakožto nahrávání live setů hraných přes kontrolery podporující rekordbox.

Další skvělou novinkou jsou efekty z flagship efektové jednotky RMX přímo v softwaru. Tyhle RMX EFFECTS lze zakoupit jako update ke své rekordbox dj licenci a posléze se objeví ve výběru efektů. Nutno dodat, že tyhle efekty nenajdete na DJM mixech a jedná se zejména o skvělé fade out/in efekty, díky kterým je RMX efektovka unikátní.

Rekordbox lze updatovat po otevření nainstalované verze nebo stáhnout na stránkách Pioneeru.

Vytisknout