Serato DJ Intro vs. Serato DJ: Jaký je Rozdíl?

 

Existuje na trhu více než 40 DJ kontrolerů od 10 hlavních výrobců, kteří nabízejí ke svým produktům různé verze Serata.

Serato DJ Intro, Serato DJ, Scratch Live (DVS), Serato Remote a Serato Video.

Nejrozšířenější verze softwaru v hardwarových balíčcích je Serato DJ Intro. Intro verze je určena a vyvinuta pro začínající DJe, obsahuje základní funkce, které postačí pro slušné množství DJs.

Hodně DJs říká, že jsou docela spokojení s tím, co Serato DJ Intro nabízí a nemají potřebuju upgradovat na Serato DJ.

Samozřejmě otázkou je, co dělat, pokud jste už pokročilí, dostatečně zkušení a je čas postoupit o další level výš. Serato DJ "plná verze" je odpoveď, kterou hledáte. Pojďme se tedy podívat na seznam funkcí, které Serato DJ nabízí:

Expansion Packs – Rozšířující balíčky

Schopnost používat další balíčky FX (efektů), Flip, DVS, Pitch N’ Time a Video. Můžete svoji knihovnu rozšířit iZotope efekty, použít kontroler s gramofony a CD přehrávači nebo mixovat videa jako klasické skladby.

Quantize

Mít nastavený beatgrind tak, že můžete spouštět cue body přesně na beat.

Remote Support – Vzdálené ovládání

Můžete ovládat některé funkce softwaru jako je play, sync, quantize a cue body z vašeho iPadu nebo iPhonu pomocí Serato Remote aplikace, bez dotyku vašeho notebooku nebo kontroleru.

Slip Mode

Když je aktivován tento režim, můžete upravovat zvuk jako při normálním přehrávání (např. scratching, smyčky, volit startovací body atd.) ale poté, co úpravy ukončíte a deaktivujete režim Slip, pozice přehrávání se vrátí na původní místo, tam, kde byla, než-li jste začali manipulovat se zvuky.

Record – Nahrávání

Plná verze Serato DJ umožňuje nahrávat DJ sety ve formátu AIFF nebo WAV.

4 Deck Play – hraní ze 4 decků

Serato DJ Intro umožňuje používat pouze 2 decky mimo dva kontrolery (Reloop Beatmix 4 a Numark Mixtrack Quad). S plnou verzí můžete používat 4 decky zároveň.

Cue Body

Zatímco Intro má jenom 4, tak Serato DJ umožňuje nastavit až 8 cue bodů.

Podívejte se na video, aby jste si ještě více přílblížili rozdíly.  

Vytisknout