Sluchátka Pioneer zdarma!

Pamatujete na loňsého Ježíška? :-) K objednávkám jsme vám rozdávali sluchátka American Audio HP550. Letos posouváme laťku zase o něco výš.

Richard Reynolds v hlavní roli

Spojili jsme se s předním českým DJem - Richardem Reynoldsem. Tracky talentovaného mladíka z Prahy už ve svých setech podporovalo nejedno známé světové jméno jako Hardwell nebo Marcel Woods. Skladby jako Shake It nebo Superjam dodnes hrávají DJové z celé ČR. Za zmínku stojí také jeho rezidentní hraní v jednom z nejlepších místních klubů - Retro Music Hall.

Vlastnoručně podepsaná sluchátka

Pro tento rok jsme vybrali sluchátka Pioneer, které nám Richard vlastnoručně podepsal. Chceš je? Máš je zdarma! Stačí nákup nad 10 000 Kč a jsou tvoje.

Jednoduše si u nás objednej a naše chytrá lišta v nákupním košíku tě upozorní na dosažení limitu pro získání sluchátek od Richarda.

Nevíš si rady s dárky?

To je v pořádku :-) Stejně jako každý rok jsme vybrali 200 nejoblíbenějších produktů pro DJe, producenty a rozřadili je do několika přehledných kategorií. Od kabelů přes sluchátka a MIDI kontrolery až po techniku pro náročné. Podívej se do našeho dárkového rádce na tipy.

pro začínající DJe

pro pokročilé DJe

pro DJ nadšence

Vytisknout