V Brně otevřeme Harman Centrum

Co je to Harman?

Že ti Harman nic neříká? A co takhle značky AKG, Soundcraft, Lexicon, Crown, DBX nebo JBL? Harman je totiž obrovská společnost, která právě tyto značky vlastní a díky níž se mohou všechny značky, které jsme vyjmenovali a od kterých toho budeme mít hromadu na prodejně, označit jednoduchým názvem - HARMAN CENTRUM.

Trocha nudné teorie:

Skupina Harman PRO se zabývá pouze oblastí Pro Audio. Značky skupiny Harman PRO pokrývají oblast celého audiořetězce a všechny značky patří k naprosté špičce ve svém oboru. Z pohledu výrobního programu se všechny značky navzájem doplňují a poslední dva roky spolupracují i v oblasti vývoje. Cílem je možnost dodat zákazníkovi komplexní audio systém (od mikrofonu až po reprobox) tak, aby jednotlivé komponenty mezi sebou spolupracovaly, byly vzájemně vyladěné, to vše při zachování špičkové kvality.

Naše Harman Centrum

Český dovozce Harmanu si vybral naši novou prodejnu v Brně a my jsme řekli ano :-) Celkem dlouho jsme se na to připravovali a plnili web jejich profi technikou tak, abychom měli úplně vše podstatné a nic nechybělo. Snad se povedlo a mezi 1 700 kousky si vybere každý :-)

Co bude uvnitř?

Hromady techniky - studiové a zvukařské mixážní pulty, drátové i bezdrátové mikrofony, sluchátka, aktivní reproboxy, rekordéry i zvukové karty. Jen pro představu, tady jsou nejoblíbenější Harman kousky:

 

 

Přijď se podívat!

Otevíráme už 5.6. od 9:00 na Košinově ulici v Brně.

Klikni pro náhled události na Facebooku.

Vytisknout