Volná pracovní pozice v Profi-DJ

Milý uchazeči, zákazníci i DJové - na naši pobočku do Lelekovic hledáme nového kolegu do skladu, který nám pomůže zvládat příjem zboží a zaskladňování. Protože nám na novém kolegovi záleží, sepsali jsme o nás pár slov a budeme se těšit na vaše životopisy!

Kdo jsme?

100% česká firma s historií od roku 2008, která prodává hudebniny a elektroniku do tří států v Evropě. Máme dvě kamenné prodejny a hlavní sklad, ze kterého odesíláme e-shopové objednávky.

Jak to u nás vypadá?

Nové a plně vybavené prostory kousíček za brněnským Globusem. Jedná se o práci v příjemném prostředí s mladým kolektivem nadšenců do DJingu a s výbornou dopravní dostupností do Brna (rychlostí silnice R43 a vlakové spoje).

Jaká pravidla dodržujeme?

Oblékáme se neformálně a jsme spíše parta kamarádů, než přísných kolegů. Naše pracovní doba trvá každý všední den od 8:00 do 17:00 s hodinovu pauzou na oběd nebo vyřízení osobních záležitostí. Úkoly dotahujeme a rádi sledujeme, že to, co děláme má efekt.

Hledáme pomocného skladníka

Člověk, který nám bude pomáhat ve skladu s příjemkami, zaskladňováním na pozice a hlídáním pořádku. Jeho práce bude udržovat chod skladu, aby byly naše e-shopové objednávky i osobní odběry rychleji vychystané. Příchozí zboží příjme, zaskladní popřípadě přeskládá a bude udržovat pořádek.

Pozice je vhodná pro absolventy i starší uchazeče se zkušeností z jiných skladů nebo provozů.

Vaše pracovní místo:

Nabízíme:

- nástupní plat 32 000 Kč s navýšením po zapracování

- plně hrazenou MultiSport kartu

- 4 týdny dovolené

- neomezenou konzumaci kávy zdarma
- přátelské kolegy i bezva prostředí

- zázemí stabilní firmy s vysokým potenciálem do budoucna a možností růstu na vyšší pozice

Požadujeme:

- svědomitost, pracovitost a smysl pro pořádek

Svoje CV s fotografií pošlete na e-mail kariera@profi-dj.cz.

Vytisknout