Vyzkoušeli jsme appku rekordbox na mobilu!

Našli jsme nejlepší přenosné úložiště pro DJe! Respektive dříve jsme ji měli stahlou, teď jsme applikačce rekordbox dali ostrý test na akci. Hledali jsme flashku, nemohli ji najít (klasika...) tak jsme se rozhodli, že vyzkoušíme, jak to bude fungovat s appkou a ejhle - fungovalo! (pozn. setup djm2000+cdj2000nexus2+cdj2000)

Představme si tedy aplikačku blíže - je free a nabízí téměř veškeré funkce svého táty rekordboxu do počítačů a je dostupná jak na iPhone tak na Androidy. Blíže k samotné appce po spuštění... vyskočí na nás browser playlistů a naší kolekce. Můžeme buďto naimportovat songy uložené uvnitř telefonu (import tracks) nebo lepší řešení přesunout si do aplikačky playlisty, které již máme hotové a nachystané v počítači. Ty se nakopírují s veškerým infem, cue pointy atd. Funguje i naopak - nakopírování playlistů (historie) z mobilu do počítače splněno.

    

Pokud však chceme využít aplikačku například pro chystání tracků po cestě na hraní, naloadujeme si jeden track a můžeme upravovat kompletní grid, ukládat cue pointy, hotcuečka, loopy a dokonce i vyzkoušet, jak na sebe vybrané 2 tracky sedí - což už je však za příplatek 1€. 

Kompatibilní s řadou CDJ/XDJ-AERO/XDJ-1000/XDJ-RX. Do zařízení se připojuje kabelem, který zároveň mobil nabíjí při používání a pro přenos souborů z počítače do telefonu se využívá wifi sítě - zde je potřeba zadat "connect to computer" v appce a posléze na počítači kliknout na připojení zařízení viz obrázek. Cool feature je však vyhledávání v playlistech pomocí klávesnice na telefonu, takže během chvilky máme to, co chceme a přímo z aplikačky si vybereme, zda to naloadujeme na player 1, 2, 3 nebo 4 ;) krása!

  

Mrkněte na ni, vyzkoušejte a možná se vám zalíbí tak, jako nám a budete používat i nadále. 

Vytisknout