Známe dostupnosti Pioneer DJ do konce roku

DJové, pokud se zajímáte o techniku Pioneer DJ - chcete upgradovat, cokoli si vyzkoušet, zřejmě víte, že zboží Pioneer DJ jednoduše chybí. Nejen v Profi-DJ, nejen v Česku a na Slovensku, ale v celé Evropě.

O tom svědčí i zvýšený počet dotazů na dostupnosti nebo velké množství předobjednávek, které ve spojitosti s Pioneer DJ pozorujeme.

Ohledně stejné situace informovalo už několik obchodů například z Anglie, které uvedly zcela legitimní důvody. Nejdříve to vypadalo na problémy způsobené nedostatkem pracovníků z důvodu nákazy Covid-19, svoji roli aktuálně ale hrají také dražší materiály na výrobu, několikanásobně vyšší cena dopravy i nedostatek čipů. Pomyslnou třešničkou na dortu je nová vlna nákazy Covid-19, která aktuálně zasáhla továrnu Pioneer DJ v Malajsii.

Všechny tyto faktory mají zásadní dopad na kapacitu výroby a tím i dodání techniky, samozřejmě i klíčových produktů. Pioneer DJ vyhodnotil celou situaci a přehodnotil priority ve výrobě, kdy do konce roku dá přednost nejpoptávanějším kouskům za to, že na výrobě omezí jiné (některé dokonce skončí).

Nejaktuálnější informace hovoří o navrácení kapacit a plné výroby v prvním čtvrtletí 2022.

Objednávky vykryjeme a odbavíme

Co se bude dít s vašimi objednávkami? Samozřejmě všechny evidujeme, potvrdili jsme je a odbavíme je chronologicky podle toho, jak nám zboží Pioneer DJ bude chodit. Je možné, že předpokládané termíny dodání (zaslané v e-mailech i SMS) budeme nucenit posunout, pokud ani Pioneer DJ tyto termíny směrem k nám nedodrží. Buďte prosím trpěliví.

Dostupnosti techniky, která je na cestě

Přímo od Pioneer DJ máme také upřesňující informace o předběžných termínech dodání techniky. Pro přehlednost jsme vytvořili jednoduchý semafor:

Tady můžete mrknout na techniku, která je ve výrobě nebo už na cestě k nám a očekáváme ji v průběhu října nebo listopadu:

Co máme skladem?

Alespoň trochu toho optimismu! Není ještě tak špatně, jak by se mohlo zdát a poměrně velké procento nabídky Pioneer DJ máme na skladě a je i v oběhu mezi dodavateli. U těchto položek se vyprodání bát nemusíte. Doporučujeme ale s jejich nákupem neotálet. Situace se může velmi rychle změnit.

Ukončené produkty

Máme také potvrzeno několik ukončených modelů, které se zřejmě už nikdy do výroby nevrátí:

Ceny

Ceny půjdou nahoru, tečka. Máme to avízováno a stát by se tak mělo v několika málo dnech. Očekáváme citelné zdražení z důvodu uvedených v úvodu článku. Zdražení bude opět plošné pro celé portfolio a všechny evropské oblasti.

Vytisknout