Nová Pioneer řada "TOUR"

To jsou ony! Dva řekněme "nové" kousky od Pioneeru - řada TOUR1 aneb CDJ-TOUR1 + DJM-TOUR1. O co jde? Jednoduše nejvyšší řada NEXUS2 s "limitovaným" zabudovaným počítačem a screeny.

 

Mrkni se na detaily po rozkliknutí obrázku.

 

Shrneme tedy hlavní features, které známe od Pioneeru z press-releasu:

1. Vylepšená kvalita zvuku pro velké festivaly a akce.

CDJ-TOUR1 i DDJ-TOUR1 obsahují v sobě ES9018 32-bit D/A převodník od ESS Technology, který zajišťuje extrémně nízký šum a distort ve zvuku i na obřích aparátech největších festivalů a eventů. FLAC a ALAC formáty jsou samozřejmostí a výstup je posílán přes digitální SPD I/F do DJMka.

2. 13-palcové výklopné touch screeny pro vylepšené ovládání a vyhledávání

Buďto lze použít klasický 7-palec na playeru nebo navíc 13ku, respektive oba zaráz. Průběh tracku na jednom a prohledávání na velkém s více informacemi a možností klasické qwerty klávesnice jako na tabletech atp. Na DJMku lze vidět buďto browse kolekce nebo průběh až 4 tracků navzájem. 

3. Uzamykatelný LAN port

CDJ-TOUR1 disponuje NEUTRIK etherCON® konektor s možností uzamčení zapojeného kabelu, takže kabel zůstane zapojen, ikdyž player spadne ze stage na zem, respektive zůstane zavěšen na zapojeném kabelu - to se vyplatí! :D

4. Dva sluchátkové výstupy

Ano! Dočkali jsme se. Sice na DJM-TOUR1, avšak máme tady 2 sluchátkové výstupy, což by mohl Pioneer zabudovat i do klasických nexusových DJM mixů.

5. Vstupy

DJMko nabídně několik AUX vstupů a taky XLR/TRSko, což umožní zapojení externích zařízení jako různé drum mašinky, efektory, syntháky a samplery.

6. KUVO

Pioneer se svou platformou KUVO. Jedná se o streamování informací během hraní na řekněme sociální síť od Pioneeru. Jakoby nestačilo, že fanoušci více než polovinu setu nahrávají na telefony, čekují Snapchaty a další hovadiny a tímpádem si neužijí set nebo festival tak, jak by bylo hodno - ikdyž, to je jejich boj, teď budou moct ještě sledovat tracklist, takže už nebudou muset Shazamovat známé tracky. Konec hejtů, je to přece o hudbě ;-)

Poprvé byla TOUR řada k vidění jako prototyp na NAMM 2016, o němž jsme vás informovali a ven tahle novinka půjde v srpnu tohoto roku. Cenovka je však... mno... velká.

 

 

Vytisknout