Náš tým

Kdo stojí za celým chodem našeho obchodu? Kdo se stará o objednávky, kdo hlídá nabídku nebo kdo je zodpovědný za balení zboží?

Rádi bychom Ti představili náš tým, který se stará o kompletní chod naší firmy. Jsme nadšení a zapálení mladí lidé s vysokými cíli a nároky na výsledek. Každý z nás je profík na něco jiného, proto tě dokážeme provést celým nákupním procesem od prvotní rady, přes výběr zboží a nákupní košík až po rozbalení krabice doma a to pokaždé rychle a za nejlepší možnou cenu.

 

David Šmerda

Pozice ve firmě: Majitel, marketing

Praxe v oboru: 12 let aktivního hraní jako DJ a 4letá praxe v oblasti studia, převážně tvorby v programech Ableton a Logic

Oblíbená technika: Pioneer, Rane, Allen&Heath, Audix

Říká o sobě: "Jsem nenapravitelný puntičkář (smích). Víte, co je na mé práci to nejlepší? Když jsem začínal jako DJ, pokaždé jsem se těšil na to, až si budu moci objednat novou věc na hraní a vždy jsem se toho dne nemohl ani dočkat. A teď jsem vděčný, že tuhle radost můžeme posílat zabalenou našim zákazníkům. Není den, kdybych se netěšil do Profi, kdy bychom společně s týmem nevymýšleli vylepšení nebo novinky pro naše zákazníky."

Oblíbené styly hudby: Progressive House, Tech-Minimal

 

Petr Zouhar

Pozice ve firmě: Vedoucí e-shopu

Praxe v oboru: 4 roky aktivního hraní jako DJ, vlastní hudební produkce

Oblíbená technika: Pioneer, Genelec

Říká o sobě: "Příležitost pracovat v Profi-DJ mě nečekaně spadla do klína a nešlo se jí nechytit. Pomáhat lidem při výběru techniky je pro mě radost, stejně jako informovat o novínkách v oblasti DJ a studiové techniky. Těším na další hromadu článků, které píšu pro Profi-DJ magazín. Věřím, že budu klukům v našem kolektivu "nadšencům do DJingu" dobrou oporou a dotáhneme to společně hodně daleko.”

Oblíbené styly hudby: Progressive House, Big Room

 

Monika Vašíčková

Pozice ve firmě: CZ a SK objednávky

Praxe v oboru: Nejsem sice DJka, ale na pořádek v objednávkách mám spadeno :-)

Oblíbená technika: Bose

Říká o sobě: "Když tahle nabídka pracovat v Profi přišla, bez rozmýšlení jsem se jí chytila. Je to pro mě nové prostředí, odvětví, zkušenosti a baví mě se v nich rozvíjet, zdokonalovat. Myslím, že jsem čistě pánský kolektiv doplnila a zklidnila! Zároveň doufám, že budu jen přínosem. Nejdu domů, dokud nejsou objednávky zpracované a není odpovězeno na poslední mail."

Oblíbené styly hudby: Pop, R'n'B

 

Antonín Bačík

Pozice ve firmě: Expedice

Praxe v oboru: 7 let aktivního hraní jako DJ, výborná znalost matematiky a softwaru pro správu cen

Oblíbená technika: Pioneer, Audix, Denon

Říká o sobě: "Je splněným snem pracovat v Profi, starat se o produkty a ceny na webu. Když se ke mě dostala nabídka této práce, nemohl jsem odmítnout. Vzpomínám, že jsem už druhý den seděl v Profi u stolu, abych se rychle začlenil do týmu. Jsem každý den v blízkém kontaktu s technikou a zároveň mým koníčkem, DJingem. Denně aktualizuji ceny i dostupnosti zboží a hledám nové produkty i značky, které bychom mohli našim zákazníkům nabídnout. Neuteče mi žádná akční nabídka ani novinka, kterou bychom mohli zařadit na web.

Oblíbené styly hudby: Tech-House, Electro-House

 

Pavel Kříž

Pozice ve firmě: Produktový specialista

Praxe v oboru: 4 roky aktivního hraní jako DJ, zvukař, majitel disco klubu a “repromaniak"

Oblíbená technika: Alto, RCF, JBL

Říká o sobě: "S nabídkou pracovat v oboru, ve kterém se pohybuji velmi často jsem neváhal. Miluju zvuk a všechno kolem. Mám svoji vlastní aparaturu a jsem aktivní DJ. Nových produktů neustále přibývá a je mou milou povinností vás všechny s nimi prostřednictvím naší nabídky seznámit. A teď už mě omluvte, jdu dál plnit web :-)"

Oblíbené styly hudby: Big Room, Progressive House


Historie našeho obchodu

Internetový obchod Profi-DJ.cz jsme založili v březnu roku 2008, tedy nejsme na trhu žádnými nováčky. Naším hlavním cílem bylo od začátku nabízet profesionální techniku všem, kteří se o oblast DJingu nějakým způsoben aktivně zajímají. Snažili jsme se vytvořit alternativu velkým internetovým obchodům pomocí konkurenceschopných cen, přátelského přístupu a ochoty poradit. Nikdy jsme se se zákazníkem nerozloučili ihned po koupi některého z našich produktů a toho se držíme i v současnosti. V naší firmě působí aktivní DJové, a tak nejlépe víme, jak rychle potřebujete mít svoji novou techniku doma a být připraveni na vaše akce.

Historie obchodu rok po roku

2008 – Oficiální začátek naší firmy se datuje k 10. 3. 2008, kdy pan David Šmerda získal svůj živnostenský list a spustil první verzi našeho webového rozhraní, která však byla dosti komplikovaná jak na údržbu, tak na nákup zboží. Do nabídky byly začleněny pouze základní značky a stěžejní produkty. V této době jsme zkušenosti s prodejem teprve sbírali kousek po kousku.

2009 – Sami jsme věděli, že pro úspěch je potřeba dál e-shop rozšiřovat a zlepšovat. Začali jsme tak do nabídky zařazovat nové produkty. Chtěli jsme si upevnit naši pozici na trhu, stále jsme zlepšovali naše znalosti v oblasti techniky neustálým zkoušením a testováním prodávaných věcí. Spolu s přátelským přístupem a schopností poradit jsme k sobě přitahovali čím dál větší množství zákazníků, kteří se k nám rádi vraceli a dávali nám najevo, že přesně tudy vede naše cesta.

2010 – Přelomovým rokem pro nás byl rok 2010, který přinesl opravdový posun kupředu. Nejprve byla spuštěna druhá verze e-shopu, která obsahovala databázi, díky které bylo mnohem jednodušší nakupovat, psát dotazy a orientovat se v našem obchodě. Dále jsme investovali nemalou částku do propagace a i nadále svůj systém plnili novými produkty, nyní zejména zaměřenými na producenty a mobilní DJe

2011 – Dočkali jsme se úspěchu a třetí verze našeho webu. Přibyl nákup na splátky, doprava jak pomocí České Pošty, tak PPL a začali jsme doručovat zboží i na Slovensko. Náš obrat se oproti roku 2010 téměř zdvojnásobil a začali jsme dostávat velmi pozitivní zpětnou vazbu od našich zákazníků. Díky tomu jsme celý rok 2011 spřádali plány na další vylepšení, které mělo přijít vzápětí.

2012 – Rok, který se u nás zapsal jako rekordní. Získali jsme certifikát Pioneer DJ Authorized, Vestax Authorized Dealer a Sennheiser Authorized Reseller. Splnili jsme podmínku Ověřeno zákazníky serveru Heureka.cz a téměř zdvojnásobili náš nabízený sortiment. Mimo jiné jsme se celou dobu zabývali úpravou a zkvalitněním všech produktů, založili jsme Facebookový i Twitterový kanál a přibrali mezi sebe další kolegy.

2013 – Pořád bylo co zdokonalovat a v hlavách se nám rodily přesné nápady jak a jakým směrem. Masivně jsme rozšířili komunitu našich fanoušku na Facebooku, kteří se k nám díky našemu fanatizmu do DJ techniky rádi vraceli. Od začátku roku jsme však tvrdě pracovali na kompletně nové webové prezentaci. Stavět se začalo v březnu roku 2013 a nový web, jak jej vidíme dnes, jsme spustili v říjnu téhož roku. Kompletně nová podoba s masivním počtem vylepšení (filtracemi produktů, studentskými slevami nebo dárkovou time line) a hlavně přehlednějším a čistším rozřazením produktů. Od této doby ještě neuběhl den, kdy bychom sortiment nerozšiřovali. Pustili jsme se také do složitějších analýz a statistik, které nám ukázali cestu pro rok 2014.

2014 - Rok "Na plný plyn". S novým webem se nám otevřely další možnosti. V prvé řadě jsme se ale potřebovali přestěhovat do nové prodejny, kterou jsme otevřeli v centru Slavkova u Brna. Mezitím jsme neúnavně pracovali na rozšíření produktů i služeb. Zařadil jsme hudební nástroje, zkvalitnili přepravu i komunikaci s našimi zákazníky. Vrhli jsme se na obsah, začali točit videa a psát články do našeho ProfiDJ Magu. Na konci roku jsme se také premiérově rozrostli do další evropské země, kterou bylo Slovensko. Závěr roku jsme završili posílením našeho týmu o dva nové kolegy, kteří budou pro nadcházející rok posilou.

2015 - Tento rok se nesl v duchu velkých změn v v pozadí našeho e-shopu i několika úspěchů. V prvě řadě jsme testovali a poté zavedli nový skladový systém, který teď hlídá každou položku z naší prodejny. Umožnili jsme našim zákazníkům platit kartou na prodejně. Od začátku roku jsme pracovali na rozšíření do další evropské země, kterou se stalo Polsko. Získali jsme také jako první českou a slovenskou distribuci japonské značky Oyaide, která vyrábí špičkové audio kabely a vytvářeli jsme pro tento sortiment distribuční síť. Závěrem roku jsme spustili ojedinělou vánoční kampaň, která byla založená na spojení našeho e-shopu s DJskou celebritou, která u nás k nákupu rozdávala podepsaná sluchátka. Poslední volný týden roku 2015 už nám bylo jasné, kam bude směřovat rok 2016 a hádali jsme zda se nám podaří splnit si další cíl. Těšíme se na další rok!

2016 - Historii tohoto roku s námi tvoříš právě ty! :-)