Nová sluchátka Numark

Numark představil novou trojici sluchátek řady HF. Velmi dobře známý entry level HF-125 střídají modely HF-150, HF-325 a HF-350.

Design

Výrobce sází na ověřenou jistotu velmi prodávaného modelu Red Wave a tak i nová sluchátka nesou velmi podobný design a hlavně barvy. Pokud se však podíváš na model HF-325 a HF-350, zkus hádat, kde se Numark inspiroval nebo v které továrně se asi sluchátka budou vyrábět :-) Malá inspirace:

Zvukové vlastnosti a použití

Všechny modely nabízí stejný frekvenční rozsah a to ve slyšitelné hranici 20 - 20 000 Hz. Co se zvukových vlastností týče, měly by být zhruba na stejno. Odlišují se však konstrukcí hlavového mostu a náušníků. HF-150 jsou především určena pro rychlé naposlouchávaní tracků při mixování, kdežto modely HF-325 a HF-350 nabízejí větší komfort při delším nošení. Hodí se tedy jak na DJing, tak domů do studia.

Dostupnost a překvápko

Nová sluchátka Numark již máme v nabídce a jejich dostupnost je stanovena na 30.10.14. Cen startuje na 790,- Kč. Prozradíme, že se můžeš těšit na nové výhodné sety, které budou obsahovat tyto nové modely sluchátek! ;-)

Vytisknout