Nové zvukové karty Native Instruments Audio 1 a 2

Native Instruments zvukovky dorazily na trh a my máme jednoduché srovnání pro vás, co se týče těchto základních zvukových karet. Jak píšeme, jedná se o základní zvukovky nejnižší řady. Podrobněji popsané jsou Komplete Audio 1 a Komplete Audio 2 na jejich detailu produktu v e-shopu.

My se však mrkneme v těchto pár odstavcích, jaké jsou mezi němi rozdíly. Hlavní rozdíl mezi 1 a 2 je počet vstupů a výstup. Komplete Audio 1 má jeden jediný vstup přes XLR s 48V Phantom napájením, kdežto Komplete Audio 2 disponije dvěma kombinovanými vstupy XLR/Jack 6,3. U obou zvukových karet mají všechny vstupy individuální knob na volume. Napájeny jsou přes USB 2.0 napřímo. Audio kvalita je až na 192kHz při 24bit. 

A teď k druhému hlavnímu rozdílu, Audio 1 má výstup ze zvukové karty přes cinche nesymetrikou, zatímco Audio 2 jde ven symetrickými 6,3 jacky. To je podstatný rozdíl při použití například na větších stagích, než jen doma. Cenovkou začínají zvukové karty na 2490,- pro 1 a 3290,- pro Audio 2, což je velmi dobrý konkurent v nejnižší cenové třídě například proti M-Track 2X2M nebo Scarlett Solo/Scarlett 2i2.

Jako sumárum za nás jsou to výborné zvukové karty do začátku zpracování a audio kvalitou od Native Instruments jakožto menší brácha od studiové Komplete Audio 6ky. Jako proč ne!

Vytisknout