Pioneer DJM-750MK2 - nový výborný čtyřkanál

V polovině léta se pánové z Pioneer DJ rozhodli vypustit ven updatovanou verzi čtyřkanálového pultu DJM 750. 

Co umí DJM-750 MK2

Jako mladší bratr vlajkové lodi DJM-900 NXS2 toho převzal opravdu dost. Stejný layout jak je u Pioneeru zvykem, stejné EQ i channel fadery a taky Magvel crossfader, který se dočkal vylepšení. Pokud vlastníte jeden z pultů DJM-900NX2, DJM-450, DJM-250MK2 nebo TOUR1, updatujte firmware pro ještě kratší a tímpádem přesnější odezvu crossfaderu. 

Pioneer toho v press releasu zmiňuje spoustu, vypíchneme však to, čím nás tento nižší model zaujal. 

Rekordbox v plné polní - licence na Rekordbox DJ a taky podpora rekordbox DVS! Díky zabudované zvukové kartě je možné ovládat pomocí timecode vinylů tracky uvnitř rekordboxu na notebooku. Samozřejmotí je i párování s MIDI kontrolery a využití pouze jako zvuková karta. 

2 výstupy na slucháka - ano může to být pain pořád si předávat sluchátka, když hrajete s kolegou. Velký i malý jack je v základní výbavě a do budoucna bude na všech modelech. 

Samostatný kanál s EQ pro mikrofon a samostatný SEND/RETURN. Ten umožňuje dokonce i napojení iPadu přes USB pro efektové aplikace jako externí efektovka.

K zabudované efektové jednotce palec nahoru! Sound Color FX a to Dub Echo, Sweep, Noise i Filter, navíc s parametr knobem! Beat FX již standartní efekty v synchronizaci s BPM - z RMX-1000 máme rádi vinyl brake, který je i na tomto pultu. Další skvělý prvek z 900 NXS2 (RMX,DJM-2000) je možnost určit si, které zvukové pásmo má efekt zabírat, takže? Už žádný hukot kopáků při použití Delay.  

Konec řečí, mrkněte na videa a rovnou na srovnání DJM-750MK2 a DJM-900NX2. Cenovka? Okolo 31 000 předběžně s dostupností koncem léta / na podzim.

ZOOM

Vytisknout