Pioneer DJM-900 SRT

Zapoj do hry Serato DJ!

Během veletrhu BPM v Anglii společnost Pioneer představila svůj vůbec první mixážní pult, který je certifikovaný pro software Serato DJ. Právě splečnost Serato uvedla také novinku v podobě sjednocení své produktové řady programů, kdy brzy DJové hrající pomocí digitálních CD a desek už nebudou používat program Serato Scratch Live, ale jeho funkcionalita bude implementována do vlajkové lodi Serato DJ.

Všechny známé funkce mixážního pultu DJM-900 jsou zachovány a přesně na svém místě, jako je známe z modelové řady Nexus. Pozměněny byly pouze některé kosmetické části mixpultu, matný faceplate s novými potisky nebo modře podsvětlená tlačítka Cue, Effect On/Off.

Nový mixážní pult DJM-900 SRT bude dostupný do konce roku 2013. Odhadovaná cena se pohybuje okolo 58 000,-Kč s DPH.

DJM-900 SRT šetří náklady DJům

Díky integrovanému převodníku pro Serato DJ už není nutné dokupovat externí kartu zvlášť v případě, že chcete používat model DJM-900. Dochází tak k šetření financí v řádů tisíců korun, což je cenový rozdíl při součtu modelu Nexus s kartou SL4 a odečtení odhadované ceny modelu SRT. Navíc díky našemu obchodu můžeš využít výhodného nákupu na studentské karty ISIC :-)                                                      

Objednej si Pioneer DJM-900 SRT jako první!

 
Vytisknout