Pluginy od Fairchild nebo Neve k Apollo Twin zdarma

Značka Universal Audio připravila na poslední čtvrtletí roku 2016 speciální nabídku na audio rozhraní Apollo Twin. Zakoupíš-li některý z trojice modelů této výkonné karty s DSP jednotkou, získáš k němu navíc zdarma špičkové plug-iny od Fairchild či Neve v hodnotě více než 21 000 Kč! Akce platí od 1. října do 31. prosince 2016.

Apollo Twin

Apollo Twin je kompaktní audio rozhraní pro PC/MAC s integrovanou DSP jednotkou UAD-2. Přináší vysokou kvalitu a analogový zvuk rackových verzí Apollo i do domácích a mobilních studií. Standardně je dodáván se základním balíkem plug-inů Realtime Analog Classic, obsahující například legendární kompresory jako Teletronix LA-2A Legacy, EQ jako Pultec EQP-1A Legacy, emulace vynikajících kytarových a basových zesilovačů od Softube nebo skvělý UA 610-B Tube Preamp a EQ plug-in.

Trojice špičkových plug-inů ke každému Apollo Twin zdarma navíc

Pokud si zakoupíš a zaregistruješ v období od 1. října do 31. prosince 2016 některý z uvedených modelů Apollo Twin:

Apollo Twin Solo - s rozhraním Thunderbolt pro Mac
Apollo Twin Duo - s rozhraním Thunderbolt pro Mac
Apollo Twin USB - s rozhraním USB 3.0 pro PC

získáš k němu kromě bohatého balíku Realtime Analog Classic navíc zdarma následující pluginy* z dílny Universal Audio:

- Neve 1073 Preamp & EQ Collection (pouze v případě zakoupení modelů Apollo Twin Duo nebo Apollo Twin USB)
- Fairchild Tube Limiter Collection (ke všem 3 modelům Apollo Twin)
- Oxide Tape Recorder (ke všem 3 modelům Apollo Twin)

Všechny tyto plug-iny jsou aktuálně v TOP 10 nejprodávanějších plug-inů Universal Audio a jejich celková hodnota sahá k 21 000 Kč, což je téměř hodnota zakoupeného hardware Apollo Twin! Kromě těchto plug-inů a balíku Realtime Analog Classic budeš mít k dispozici také 14-denní zkušební licence na dalších přibližně 100 plug-inů z nabídky Universal Audio.

*V případě, že již některý z poskytnutých plug-inů vlastníš, automaticky se ti do účtu připíše částka na nákup jiného plug-inu v odpovídající hodnotě.

Vytisknout