Serato DJ 1.9.6 přináší nové funkce

 

Serato DJ 1.9.6 Public Beta přináší nové funkce. PDot všechny prošel a udělal demonstrační video. Primárně jsou zaměřené na DVS uživatele. Mrkneme se tedy, co je pod pokličkou.

 

 

Anti-Drift je přidaný engine do softwaru Serata, který detekuje mírné změny v rychlosti otáčení gramofonové desky (téměř žádný gramofon nedrží na 100% stejné tempo na setinu). Tyhle mírné výkyvy řekněme "zaokrouhlí" a výsledné tempo po převodu signálu z timecodu je již stabilní.

Favourite FX Banks, to vypovídá již z názvu. Možnost uložení efektů do 3 slotů - zda bude single nebo gorup, kde jaký atd. Avšak stále nemáme možnost ukládat jednotlivé nastavení parametrů pro daný efekt jako "snap efektu" i přes to, že v Serato Scratch Live tahle funkce byla.

Chronological Loop Sorting, jednoduše možnost ukládání loopů chronologicky za sebou, eazy.

Smart Crates by Key, přidán filtr do Smart Složek v knihovně Serata pro přidání tóniny jako parametru.

Improved Needle Drop Sensitivity, DVS uživatelé můžou využít odlišné sekce na timecode vinylu pro rychlý skok mezi cue body. V tomto updatu jsme se dočkali lepší sensitivity a tím pádem i přesnosti.

Smart Sync pro DVS, ano je to tady, tak jako v Traktoru lze navolit master tempo a ostatní decky synchronizovat na phase i beat během použití DVS timecodů. Tím pádem posléze změna tempa na hlavním vinylu se projeví digitálně i u ostatních.

Serato DJ 1.9.6 je prozatím v beta verzi. Nedoporučujeme s touto betou hrát před publikem.

Vytisknout