Tyhle Halloweenské efekty musíte mít!

Halloween je za rohem, a tak je na čase, abyste naplánovali strašidelnou párty. Proměňte svůj dům na strašidelný hrad. Díky řadě světelných efektů a výrobníků kouře si na zahradě i doma snadno vytvoříte strašidelný hřbitov nebo dům.

Jak nejlépe vybrat efekty a kam je umístit?

Halloweenské světelné efekty fungují nejlépe v temné místnosti nebo když už je vidět venku měsíc. Efekty, jako jsou UV světla a stroboskopy, jsou samozřejmě nejlépe vidět, když je úplná tma. Navíc přidáním kouře vznikne strašidelný efekt, který světelné efekty ještě podrthne.

Základní výbava:

Výrobníky kouře nebo nízké mlhy na Halloween

Co by to bylo za halloweenskou párty bez nějaké strašidelné mlhy/kouře? Kouř funguje skvěle pro přeměnu celkové atmosféry místnosti. Díky kouři není tolik vidět domácí vybavení. Nechcete totiž stěhovat kvůli halloweenské akci celý obývák. Kouř pomáhá zakrýt přítomnost nábytku. Kouř je naprosto nezbytný, pokud se chystáte použít světelné efekty. Kouř je totiž ještě více zviditelní.

Ne všechny výrobníky kouře fungují stejně. Existují přístorje, které poskytují kouř vyplňující místnost, ale také stroje, které poskytují kouř, který se drží u podlahy. Kromě toho existují výrobníky se zabudovaným osvětlením, které osvětlí vyfukovaný dým. Jak asi chápete, máme velký výběr, a proto si pro každé halloweenské prostředí můžete najít vhodný výrobník kouře nebo nízké mlhy.

Stroboskopy na Halloween

Většina lidí si stroboskopy okamžitě spojí s diskotékou nebo klubem, kde tyto efekty často uvidíte. Stroboskop se však již desítky let používá v divadelních produkcích i pro film nebo fotografii, stejně tak jako na halloweenské oslavy. Stroboskop je fantastický světelný efekt pro vytvoření efektu pulsování bílého světla. V posledních letech téměř všichni výrobci světelných efektů přešli na LED technologii. To dovoluje je stmívat a obsluha je ještě jednodušší.

UV světla na Halloween

Jsou možná jedním z nejdůležitějších světelných efektů pro skvělou halloweenskou párty. Původně existovaly černé fluorescenční zářivky a v této podobě jsou UV světla nabízena dál jako levnější alternativa.

Stejně jako u stroboskopů vedl příchod LED technologie k přepracování efektů, tak tomu je i UV světel. Výhodou LED technologie je, že se dnešní UV světla vejdou malého šasi reflektoru. Díky tomu použití a zamíření UV světla mnohem jednodušší. Vytvářejí jedinečný efekt v místnosti plné kouře. Vytvářejí přízračnou fialovou záři a zajišťují, že se rozsvítí vše, co je bílé.

Párty duch

Doufáme, že po přečtení tohoto článku jste získali dostatek informací o světelných efektech a výrobnících kouře, abyste proměnili svůj domov nebo zahradu ve strašidelné místo. Stále si nejste jisti nákupem výrobníku? Pak si přečtěte následující článek: Jak funguje výrobník kouře? Tento článek přesně vysvětluje, jak výrobník funguje, a odpovídá na často kladené otázky jako „Je výrobník nebezpečný?“

Teď už jen vydlabat pár dýní a rozmístit po pokoji strašidelné dekorace :-)

Vytisknout