COB Cannon LP200STX
Kód: 81926
Sleva Doprava Zdarma Jarní výprodej
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
ADJ COB Cannon LP200STX
Skladem na prodejně (4 ks)
Profesionální světlo typu wash s 200W RGBAL LED diodou, čočkami pro změnu úhlu a vestavěným bezdrátovým řídicím systémem.
Detailní informace
ikonka dopravce
Bleskové doručení
Objednávky do 15:00 letí hned
ikonka štítu
Komunikace a péče
Chválíte nás za přístup
Ikonka palce
Obrovský výběr skladem
I to, co jinde neseženeš
Detailní popis produktu
Technické parametry:
- Světelný zdroj: 1x 200 W COB (Chip on Board), RGBAL (červená, zelená, modrá, jantar a limetka)
- Životnost LED: přibližně 50 000 hodin
- CRI: >90
- Nastavitelná bílá teplota: 2300 ~ 9900K
- Úhel vyzařování: 80°
- Obsahuje sadu čoček pro změnu na úhel 40° nebo 50°
- Vestavěný bezdrátový řídicí systém: Aria X2
- Primární / sekundární režim
- Provoz bez blikání (bez blikání na kameře)
- RGBAL barevné míchání
- Nůžkový třmen pro montáž
- Volitelně klapky (BAR001) prodávány samostatně
- 10 DMX kanálových režimů
- Ovládání barevné teploty přes DMX
- 64 barevných makro funkcí
- 4-tlačítkový OLED DMX displej
- Kompatibilita s dálkovým ovládáním ADJ UC IR24
- LED puls a efekt strobo
- Elektronické stmívání: 0 - 100%
- 6 režimů stmívání
- 4 křivky stmívání
- Nastavitelná frekvence obnovování: 14 přednastavení (900 - 25 000 Hz)
- 5-pinové XLR konektory
- Vnitřní zajišťovací napájecí vstupy a výstupy
- Automatická detekce napájecího zdroje AC100V/60Hz - 240V/50Hz
- Příkon: max. 175 W
- Maximální počet svítidel v řetězu: 10 (230V)
- Rozměry s držákem: 330x261x190 mm
- Rozměry bez držáku: 219x190x190 mm
- Hmotnost: 4,30 kg
- Příslušenství: Klapky COB Cannon Wash
Doplňkové parametry
Kategorie: LED reflektory pro vnitřní použití, LED reflektory 200 W
EAN: 10810087373846
Výkon: 200 W