IGNITE180S LED Spot Moving Head
Kód: 55059
Sleva Doprava Zdarma B2B prodej Vystaveno Lelekovice Více za méně
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem na prodejně (6 ks)
Množstevní sleva
1 ks
2 - 3 ks = sleva 2 %
4 - 7 ks = sleva 4 %
8 - 9 ks = sleva 6 %
10 a více ks = sleva 8 %
Profesionální výkonná LED pohyblivá hlava typu spot. Úhel paprsku 15°, barvy 7+open, gobo (metal) 8+open, gobo (glas+metal) 3+3+open, 2x prisma. Zdroj 180W LED.
Detailní informace
ikonka dopravce
Bleskové doručení
Objednávky do 15:00 letí hned
ikonka štítu
Komunikace a péče
Chválíte nás za přístup
Ikonka palce
Obrovský výběr skladem
I to, co jinde neseženeš
Detailní popis produktu
IGNITE180S je výkonná pohyblivá hlava se 180W jasným bílým zdrojem LED. Je vybavena dvojitým gobo kolem (s vyměnitelnými goby) pro vytváření ohromujících překryvných efektů. V kombinaci se 2 samostatně rotujícími prisma hranoly (3+6) umožňuje vytvářet ohromující efekty v 8 barvách. Díky úhlu vyzařování 15° je tato hlava ideální k použití pro promítání gobo obrazců a ostré paprskové efekty.
Technické parametry:
- Zdroj: 180W High Intensity LED
- DMX kanály: 13, 17
- Režim provozu: DMX, Stand-alone, Automatické programy
- Synchronizace Master/slave: Ano
- Režim ovládání zvukem: Ano, nastavitelnou citlivostí
- Úhel paprsku: 15°
- Svítivost: 131000 lx (@1m)
- Rozsah pohybu PAN/TILT: 540° / 270°
- Gobo kolo 1: 3 (skleněná) + 3 (kovová) + open (vyměnitelná, velikost 21 mm)
- Gobo kolo 2: 8 (kovová) + open
- Funkce goba: Gobo shake, gobo rotation
- Barvy: 7 + open
- Barevné efekty: Dělené barvy, rainbow efekt
- Prisma 1:3-fazetová kruhová rotační
- Prisma 2: 6-fazetová lineární rotační
- Motorizované zaostřování: Ano
- Elektronický stmívač: 0-100 %
- Stroboskop: 0 - 20 Hz
- Automatická korekce PAN/TILT: Ano
- Funkce resetování: Ano
- Ovládací panel: Barevný LCD displej
- DMX konektory: 3-pin XLR (IN/OUT)
- Krytí: IP20
- Chlazení: Teplotně ovládaný ventilátor
- Napájecí konektory: Powercon (IN/OUT)
- Napájení: 100-240VAC 50/60Hz
- Příkon: 2 - 0,98 A
- Rozměry: 320 x 220 x 360mm