IGNITE300A Set 2ks v přepravním kufru
Kód: 76267
Sleva Doprava Zdarma Výhodný set B2B prodej Více za méně
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem na prodejně (1 ks)
Množstevní sleva
1 ks
2 - 3 ks = sleva 2 %
4 - 7 ks = sleva 4 %
8 - 9 ks = sleva 6 %
10 a více ks = sleva 8 %
Sada 2 ks profesionálních hybridních pohyblivých hlav BeamZ IGNITE300A v přepravním kufru.
Detailní informace
ikonka dopravce
Bleskové doručení
Objednávky do 15:00 letí hned
ikonka štítu
Komunikace a péče
Chválíte nás za přístup
Ikonka palce
Obrovský výběr skladem
I to, co jinde neseženeš
Detailní popis produktu
Sada 2ks profesionálních pohyblivých hlav s pokročilými funkcemi v přepravním kufru
Tyto všestranné pohyblivé hlavy je skvělé řešení pro profesionální použití. IGNITE300A je špičková pohyblivá hlava od společnosti BeamZ Professional s 300W LED diodou. Je speciálně navržena pro použití v profesionálních světelných show například na festivalech nebo jiných velkých akcích. IGNITE300A se vyznačuje hybridní funkčností. To znamená, že hlava kombinuje beam / spot / wash efekty. IGNITE300A je navíc vybavena širokou škálou dynamických efektů a funkcí, jako je například brilantní animační kolo, 2 gobo kola (s efekty) a 2 rotační prisma hranoly. Pohyblivá hlava IGNITE300A vám zajistí skvělé světelné efekty pro vaši show!
Flightcase na míru
Vlastnosti:
- Hybridní pohyblivá hlava beam/spot/wash
- 300W vysoce intenzivní LED dioda
- Barevné kolo: 8 + bílá
- Animační kolo s nastavitelnou rychlostí a směrem otáčení
- 2 gobo kola: 9 (pevných), 2 (skleněná) + 5 (kovových) vyměnitelných
- 2 rotační prisma hranoly (3 a 6 fazet), možnost překrývání, nastavitelná rychlost a směr otáčení
- Motorizovaný lineární zoom
- 22 kanálů DMX
- DMX, aktivace zvukem, režim master/slave a stand-alone režim
- Elektronický stmívač 0-100 %
- Automatická korekce PAN/TILT
- RDM vzdálené ovládání, obousměrný přenos dat
- DMX IN/OUT přes 3-pin XLR a 5-pin XLR konektory
- PowerCon IN/OUT
- Rychloupínací omega svorka (2x) v balení
- Dodáváno s napájecím kabelem a kabelem DMX
Všestranné efekty
Konektivita
Příslušenství
Technické parametry:
- Zdroj světla: 1x 300W LED
- Úhel paprsku: 7° - 32°
- Zoom: Ano (motorizovaný)
- Ostření: Motorizované
- Svítivost: 95 123 lx @ 2m
- Rozsah pohybu PAN/TILT: 540° / 270°
- Automatická korekce PAN/TILT: Ano
- Rozlišení pohybu: 16-bit
- Barevné kolo: 8 + open
- Gobo kolo 1: 9 (pevná)
- Gobo kolo 2: 2 (skleněná) + 5 (kovová), vyměnitelná
- Gobo shake: Ano
- Rozměry goba: 26 mm
- Frost filtr: Ano
- Prisma 1: 3-fazetová rotační
- Prisma 2: 6-fazetová rotační
- Překrývání prisma hranolů: Ano
- Strobo efekt: 0 - 20 Hz
- Provozní režimy: DMX, Manuální, Master/Slave, Přednastavené programy, Aktivace zvukem
- RDM: Ano
- Kanály DMX: 22
- Připojení DMX: 3-pin XLR, 5-pin XLR
- Displej: LCD
- Krytí: IP20
- Chlazení: Teplotně řízený ventilátor
- Napájecí konektory: PowerCon (IN/OUT)
- Příkon: 2,83 - 1,32 A
- Napájení: 100-240VAC 50/60Hz
- Rozměry (hlava): 365 x 225 x 530 mm