IGNITE400 Hybrid moving head
Kód: 68360Detailní popis produktu
Vysoce univerzální pohyblivá hlava pro profesionální použití
S IGNITE400 získáte špičkovou pohyblivou hlavu, která je díky své rozmanité škále funkcí velmi vhodná pro profesionální světelné show. Tato pohyblivá hlava vyniká svými funkcemi 3v1. S touto pohyblivou hlavou poskytnete své příští akci efekty Beam, Spot a Wash. Se svým výkonem 400W je tato hybridní pohyblivá hlava velmi výkonná. IGNITE400 je také vybavena dvěma gobo koly. Gobo kolo 1 vám dává na výběr z 10 pevných gobo vzorů, zatímco druhé gobo kolo umožňuje přidat 8 vlastních vyměnitelných skleněných gobosů. Máte také na výběr z nespočtu různých barev prostřednictvím barevného systému CTO a CMY. Se zařízením IGNITE400 tak můžete vytvářet brilantní světelné show, které jsou zcela přizpůsobitelné!
Vlastnosti:
- Hybridní pohyblivá hlava beam/spot/wash
- 400W bílá LED s vysokou svítivostí
- Gobo kolo 1 : 10 statických gobosů
- Gobo kolo 2 : 8 vyměnitelných skleněných gobosů
- Barevné kolo: 8 barev + bílá
- Barevné kolo CTO & CMY
- Motorizovaný zoom a ostření
- Frost filtr pro skvělé wash efekty
- 2 rotační prisma hranoly (3 fazety a 5 fazet), možnost překrývání
- DMX, automatický režim, ovládání hudbou a režim Master/Slave
- Komunikační protokol RDM
- Automatická korekce PAN/TILT
- Ovládací panel s dotykovým LCD displejem
- Vstup/výstup DMX přes 3-pin nebo 5-pin XLR konektor
- Aretační mechanismus PAN/TILT, zabraňuje poškození při přepravě
- Chlazení pomocí teplotně řízeného ventilátoru
- Napájecí konektor PowerCon (IN/OUT)
- Dodáváno s rychloupínacími omega držáky (2x)
- Součástí balení napájecí kabel a DMX kabel
Konektivita
Funkce 3-v-1
Další možnosti efektů
Technické údaje:
- Světelný zdroj: 400W LED
- Barevná teplota: 7000K
- Svítivost: 209026 lx
- Úhel paprsku: 2° - 38°
- Rozsah pohybu PAN/TILT: 540° / 270°
- Rozlišení PAN/TILT: 16-bit
- Strobo efekt: 0 - 30Hz fps
- DMX kanály: 25
- RDM: Ano
- Motorizované ostření: Ano
- Motorizovaný zoom: Ano
- Prisma 1: 3-fazetová rotační
- Prisma 2: 5-fazetová rotační
- Frost filtr: Ano
- DMX připojení: 3-pin XLR, 5-pin XLR
- Připojení napájení: PowerCon (IN/OUT)
- Příkon: 4,13 - 1,95 A
- Napájení: 100-240VAC 50/60Hz
- Rozměry (D x Š x V): 660 x 360 x 370 mm