BTW30SET
Kód: 59755
Sleva B2B prodej
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Power Dynamics BTW30SET
Skladem na prodejně (1 ks)
Kompletní hudební systém s nástěnným zesilovačem a 2 stropními 5" reproduktory. Výkon 30 W (max), bluetooth, FM rádio, USB, dálkové ovládání. Barva bílá.
Detailní informace
ikonka dopravce
Bleskové doručení
Objednávky do 15:00 letí hned
ikonka štítu
Komunikace a péče
Chválíte nás za přístup
Ikonka palce
Obrovský výběr skladem
I to, co jinde neseženeš
Detailní popis produktu
BTW30SET je plně amplifikovaný systém pro přehrávání podkresové hudby, který se skládá z 1 zesilovače umístěného ve stěně, 2 stropních reproduktorů a dálkového ovládání. Kompaktní zvukový ovládací modul s digitálním zesilovačem o výkonu 2x 15 W je vybaven vestavěným USB audio přehrávačem, FM tunerem a Bluetooth přijímačem, který lze propojit s většinou chytrých telefonů a tabletů, které mají Bluetooth připojení. Přístroj lze ovládat také pomocí přiloženého dálkového ovladače. BTW30 je kompletní a všestranné zvukové řešení pro nástěnné nebo stropní reproduktory pro přehrávání hudby na pozadí v domácnostech nebo komerčních prostorách.
Vlastnosti:
- Kompletní hudební systém se stropními reproduktory
- Snadná instalace, zcela nezávislá
- USB (přehrávání MP3), tuner FM a bezdrátové připojení Bluetooth
- LCD displej pro zobrazení informací o skladbě
- Stereofonní zesilovač Class-D
- 2x 5" stropní reproduktory
- Ideální pro domácí a komerční použití
- Včetně dálkového ovládání
- Reproduktorový kabel 5m v balení
Technické údaje:
- Možnosti přehrávání: Streamování Bluetooth, FM rádio, USB
- Výstupní výkon (max): 30 W
- Průměr basového reproduktoru: 5"
- Impedance: 8 Ohm
- Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 000 Hz
- Napájení: 100-240VAC 50 / 60Hz
- THD: <0,03%
- Rozměry (D x Š x V): 86 x 86 x 60 mm