Pioneer DJ přichází s novinkou pro VJ a LJ!

O tom, že DJské sety na velkých festivalech jsou z velké části čím dál více taková audiovizuální show není pochyb. Pioneer proto sahá do svých řad a vytahuje svůj vlastní network systém. Ten umožní pánům od světel a projekcí vidět přesné informace co má daný DJ na stagi naloadované za tracky, zda je v loopu, kdy přesně je nájezd, co loaduje dál, průběh tracku atd. 

PRO DJ LINK

Ve výsledku pánové na sweet spotu můžou odteď vidět veškeré info a to u CDJ-TOUR1, CDJ-2000NXS2, DJM-TOUR1 a DJM-900NXS2. To znamená lépe načasovanou show s vizuálama a pyrotechnikou – ano. Pro příklad pokud jste byli návštěvníkem několika festivalů a hrál tam váš oblíbený umělec řekněme "podobný set", je to právě i pro výše zmíněný důvod. Songy umělce jsou dost často doprovázeny se stejnými vizuály a timing je důležitý, tohle přijde vhod! Pioneer se jako s první firmou TC Supply pustili do spolupráce tento rok a úspěšně otestovali jejich implementaci Pro DJ Linku do prvního veřejnýho programu – SHOWKONTROL

Říkáte si maličkost nebo nějaký pokus o implementaci ze strany Pioneeru? Ba naopak, jedni z největších festivalových hráčů byli právě v tvrdé testovací fáze - od české Transmission k Tomorrowlandu. 

 

Pánové od Pioneeru chcou postupně rozšířit na trh a zahryznout se tak i do dalšího pole působnosti. Pro zájemce doporučujeme updatovat firmware na aktuální verzi ;) 

Zdroj: Pioneer newsletter

 

Vytisknout