Reloop Keypad a Keyfadr, šikovní pomocníci

Každý producent to zná velmi dobře, práce na tracku začíná volbou instrumentů, správným výběrem samplů nebo nastavováním efektů. Všechny parametry jednotlivých stop často měníme, zkoušíme různé kombinace nebo paterny kompletně přenahráváme.

Dříve to byla otázka stovek kliků myší, vyťukávání melodie, beatů a zvyku, že myš je jediným pojítkem mezi tvořivostí a výsledkem.

Reloop nyní přicház s dvěma malými klaviauturami, které nesou základní a tolik potřebné funkce přímo na svém těle. Navíc od základu jsou vybaveny softwarem Ableton Live Lite a předmapovány pro okamžité použití po vybalení z krabice.

Jak může Keyfadr nebo Keypad pomoct ve studiu?

Oba kontrolery kromě 25 rychlostně citlivých kláves nesou řadu faderů a encoderů, které jsou automaticky předmapovány na základní a nejčastěji používané funkce v softwaru Ableton Live. Díky nim se dají okamžitě ovládat fadery mixážního pultu, Sendy, funkce Mute, Solo nebo transportními tlačítky spouštět nahrávání jednotlivých stop.

Bez toho, abychom sledovali obrazovku počítače, můžeme pomocí tohoto hardwaru snadno tvořit a editovat až 16 stop.

Reloop Keyfadr

Parametry:

Reloop Keypad

Parametry:

25 rychlostně citlivých kláves 25 rychlostně citlivých kláves
8 faderů 16 rychlostně citlivých Drum padů
16 otočných ovladačů 8 faderů
8 encoderů s funkcí “Push” 16 otočných ovladačů
  8 encoderů s funkcí “Push”

 

Hodně muziky za málo peněz

Vzhledem k funkcím a výbavě, kterou oba kontrolery nabízí je jejich cena více než přijatelná. Proto toto zboží doporučujeme všem začínajícím producentům, ketří se chtějí vyprostit ze spárů myši a klávesnice. 

Objednej si svého pomocníka ještě dnes!

Bude to Keyfadr nebo Keypad?

Vytisknout