Serato DJ Pro a Lite jsou tady, co je nového?

Takhle vypadají

Krom pěti největších změn Serato nejvíce pracovalo na kódu celého softwaru.

Nové názvy, nové funkce

Serato DJ -> Serato DJ Pro

Serator DJ Intro -> Serato DJ Lite

Dočkali jsme se nových verzí nejpoužívanějších softwarů pro DJing současnosti. Zdá se, že Serato přímo zareagovalo na Rekordbox DJ, který část z nových funkcí již měl nějakou dobu v sobě. Co je ale důležitá informace?

Serato DJ Pro i Lite jsou zdarma pro stávající uživatele a budou ihned fungovat na všech podporovaných kontrolerech. Serato DJ Pro stáhnete už teď zde. Serato DJ Lite je připraveno zde.

Co je tedy nového?

1. Practise Mode

Serato přidalo do offline palyeru druhý deck a spoustu funkcí z aktivované verze jako je Beat Jump, Flip nebo Serato Video. Samozřejmostí jsou fadery a crossfader. DJ si tak může může zkusit namixovat tracky bez toho, aniž by připojil hardware.

2. Optimalizace pro display s vysokým rozlišením

Serato DJ Pro i Lite bylo nově optimalizováno pro displaye s vysokým rozlišením jako je Retina, 4k nebo UHD. Celý software se navíc pěkně "scaluje", pokud používáte vysoké rozlišení. Všechny tlačítka a funkce jsou krásně vyhlazená.

3. Nový Performance Pad mód na každém decku

V nastavení lze nově změnit klasický vzhled decku na Performance Pad mód. Ten simuluje rozložení 8 padů tak, jak je známe z MIDI kontrolerů. Celá sekce je větší a přehlednější.

4. 64bitový software (pouze pro Serato DJ Pro)

Větší knihovy, stabilita a rychlá odezva. Serato DJ Pro bylo kompletně přepsáno do 64bitové architektury, která dokáže vytížit více procesorů a RAM v počítači.

5. Podpora přímo v horní liště

Support byl super, teď je ale pod tímto tlačítkem meníčko, které ukáže tipy, klávesové zkratky, YouTube tutoriály nebo odkáže přímo na webovou podporu Serata.

Podívejte se detailněji na všechny nové funkce v Serato DJ Pro a Lite

Vytisknout