CNV1000W Convertor 220V-110V 1000W
Kód: 57957
Sleva 🔥 Sezonní výprodej
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skytronic CNV1000W Convertor 220V-110V 1000W
Skladem na prodejně (2 ks)
Patří do řady měničů napětí, které umožňují napájení zařízení s napětím 110 V ac (USA síťové napětí) na síťové napětí 230 V ac.
Detailní informace
ikonka dopravce
Bleskové doručení
Objednávky do 15:00 letí hned
ikonka štítu
Komunikace a péče
Chválíte nás za přístup
Ikonka palce
Obrovský výběr skladem
I to, co jinde neseženeš
Detailní popis produktu