DesignMax DM10P-SUB - Bílá
Kód: 79582
Sleva Doprava Zdarma B2B prodej
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Bose DesignMax DM10P-SUB - Bílá
Více jak týden
Závěsný subwoofer o výkonu 250 W. Barva bílá.
Detailní informace
ikonka dopravce
Bleskové doručení
Objednávky do 15:00 letí hned
ikonka štítu
Komunikace a péče
Chválíte nás za přístup
Ikonka palce
Obrovský výběr skladem
I to, co jinde neseženeš
Detailní popis produktu
Hlavní funkce:
Technické údaje:
- Výrobce: BOSE
- Počet pásem: 1
- Měniče: 1x 10" woofer
- Frekvenční odezva od: 46 Hz
- Frekvenční odezva do: 108 Hz
- Impedance: 8 ohm (transformer bypass)
- Citlivost: 85 (SPL/1W @ 1 m)
- Nominální vstupní výkon: 250W - Kontinuální
- Maximální vstupní výkon: 1000W - Ve špičce
- Maximální výkon - SPL: 110 @ 1m
- Barva: Bílá
- Šířka: 383 mm
- Výška: 400 mm
- Hmotnost: 8.9 kg (kus)
Doplňkové parametry
Kategorie: 100V reproboxy