DesignMax DM10S-Sub - Bílá
Kód: 79531
Doprava Zdarma B2B prodej
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem na prodejně (1 ks)
Subwoofer o velikosti 10" a výkonu 300W. Barva bílá.
Detailní informace
ikonka dopravce
Bleskové doručení
Objednávky do 15:00 letí hned
ikonka štítu
Komunikace a péče
Chválíte nás za přístup
Ikonka palce
Obrovský výběr skladem
I to, co jinde neseženeš
Detailní popis produktu
300wattový subwoofer Bose Professional DM10S-SUB s bohatým výkonem v nízkých frekvencích přináší okamžitě působivé basy do každé komerční zvukové instalace. Povrchově montovaný model DM10S-SUB má 10palcový woofer, frekvenční rozsah 35 Hz - 125 Hz a upevňuje se na skrytý držák QuickHold ve tvaru písmene U. Subwoofery DesignMax doplňují a vylepšují jakoukoli instalaci DesignMax.
Hlavní funkce:
Technické údaje:
- Výrobce: BOSE
- Frekvenční odezva od: 35 Hz
- Frekvenční odezva do: 125 Hz
- Impedance: 8 Ω (transformer bypass)
- Citlivost: 90 dB
- Nominální vstupní výkon: 300 W
- Maximální vstupní výkon: 1200 W
- Maximální výkon - SPL: 115 dB
- Barva: Bílá
- Šířka: 502 mm
- Výška: 316 mm
- Hloubka: 323 mm
- Instalační šířka: 502mm
- Instalační výška: 316 mm
- Instalační hloubka: 346 mm