EXA-TAPE® BY 50 BULK
Kód: 149977Detailní popis produktu
Už vás nebaví nevzhledné zbytky lepidla po koncertech nebo natáčení? Defender EXA-TAPE® je navržena speciálně pro náročné podmínky na jevišti, při audio/video produkci a v pracovním prostředí. Tato vysoce kvalitní látková lepicí páska, známá také jako „gaffer tape“, vám umožní označovat, chránit i rychle opravovat – a to vše bez zanechání nežádoucích lepivých stop.
Díky inovativní spředené rayonové tkanině ji lze ručně snadno a čistě odtrhnout bez vytváření visících nití. Speciální lepidlo z přírodního kaučuku zajišťuje pevné přilnutí k téměř jakémukoli povrchu, přesto je možné pásku odstranit čistě a beze zbytků.
PEVNĚ DRŽÍ, ALE NEZANECHÁVÁ STOPUTento princip platí nejen pro funkčnost pásky, ale odráží i naši snahu o udržitelnost. Obal pásky je navíc vyroben z recyklovaného materiálu a drží pohromadě bez použití lepidla.
EXA-TAPE® je k dispozici v několika variantách pro různé potřeby: matná černá pro eliminaci odlesků reflektorů, lesklá černá, stříbrná a bílá pro jasné označení pozic či štítků.
Technické údaje:
- Nosný materiál: Extrudovaná tkanina z PE
- Síťovina: 70
- Lepidlo: Přírodní kaučuk
- Pružnost: 12 %
- Povrchová úprava: Lesklý
- Síla lepidla na ocel (25 mm): 9 N
- Pevnost v tahu (25 mm): 65 N
- Odolnost proti UV záření: Ano
- Barva: Černá/žlutá
- Okolní teplota: -35 - 80 °C
- Délka: 50 m
- Šířka: 50 mm
- Tloušťka materiálu: 0,3 mm
- Hmotnost: 0,937 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: | Lepící pásky |
---|---|
Hmotnost: | 0.873 kg |
EAN: | 4049521936074.0 |
Nosný materiál: | Extrudovaná tkanina z PE |
Síťovina: | 70 |
Lepidlo: | Přírodní kaučuk |
Pružnost: | 12 % |
Povrchová úprava: | Lesklý |
Síla lepidla na ocel (25 mm): | 9 N |
Pevnost v tahu (25 mm): | 65 N |
Odolnost proti UV záření: | Ano |
Barva: | Černá/žlutá |
Okolní teplota: | -35 - 80 °C |
Délka: | 50 m |
Šířka: | 50 mm |
Tloušťka materiálu: | 0,3 mm |
Hmotnost: | 0,937 kg |
Kód výrobce: | DTEXABY50BULK |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.