ADE Sound Lab presents: co předvedou?

ADE neboli Amsterdam Dance Event je týdení konference zaměřená na "hudbu". Jednoduše řečeno, ale je to tak - najdete tam naprosto vše, co se hudby a hudebního průmyslu týká. Postupně je odhalován program a za zmínku stojí projekt "Sound Lab". Tento rok je zaměřen primárně na téma "Frequencies", respektive experimentování a inovace na poli zvuku. Program zahrnuje artist talky, engineer talky, workshopy se synthákama, audiovizuální showroomy a řadu live vystoupení.

Jedním z řečníků je i Richie Hawtin se svým pultem PLAYdifferently, kde bude mluvit o celé filozofii mixu a vývoji, který přinesl výsledek ve spolupráci s bristkým produkt designérem Andy Rigby-Jonesem, jež má velkou zásluhu na legendárních Xone pultech od Allen&Heath za poslední dekádu. 

Co se týče workshopů, tak těch v programu rovněž není málo, jedním z hlavních kousků je Ableton s ukázkou nových funkcí v updatu 9.7 a rovněž práci na kontroleru Push2. Je toho opravdu spoustu, potažmo mrkněte na web konference v sekci "gear". Chystá se někdo z djů a producentů?

 

 

Vytisknout