Djay Pro - streamuj a hrej

Djay Pro - starší bráška aplikace na iPad je nyní na OSX a s velkou zbraní uvnitř!

Djay Pro je řekněme prvním "průkopníkem" mezi SW pro DJe, který umožňuje mixovat songy přímo ze streamových služeb - Spotify, iTunes a zároveň i z tvojí "offline" uložené kolekce.

Co to znamená? Zaintegrovaná možnost procházet online písničky na Spotify, naloadování na druhý deck vedle tracku uloženého v zařízení a následného mixu do sebe. Jednoduchý interface, který má omezenější možnosti, než velké zvířata jako Traktor a Serato však nabízí mapování na libovolný MIDI kontroler a dokonce některé typy jsou již předchystány na "plug and play". Sync funkce trochu pozlobí u streamovaných songů, ale alespoň použijete i uši a nebudete se nudit ;-)

My v tom vidíme velký krok dopředu a hlavní cílová skupina, pro něž je tento feature zaměřen, jsou svatební DJs a DJs na firemní večírky atd. Co víc si přát než za 10 dolarů měsíčně (Spotify premium) mít všechny songy na dosah a ihned k mixování. Samotná cena SW je 49,99$ v Mac Storu = pouze pro OSX. Na Windows verzi si budeme muset nějakou chvíli ještě počkat.

Mrkněte na kompletní recenzi a video od Eana z DJTT:

Co vy na to? Popravdě mnohým "DJům" může pomoct i u problémů typu "počkej stahnu to z youtube nebo zippy" ;-)

Vytisknout