Dny dopravy zdarma! Tipy na "dárky"?

Tak jo, máme tu pro vás dny dopravy zdarma. Na vše od 300,- neúčtujeme poštovné a zapojujeme se tak k certifikovaným obchodům od Heuréky, které tuhle službu budou nabízet. Od teď až do středeční půlnoci.

Blíží se i doba, kdy bude člověk řešit dárky na Vánoce. Nebo patříte taky k těm, kteří si radši udělají radost s technikou na Silvestra, než na Vánoce? Řekli jsme si, že mnohým z vás pomůžeme s výběrem a vypíšeme pět nejprodávanějších a nejověřenějších kousků.

1. Sennheiser HD 25

Nejověřenější a nejlepší sluchátka pro DJe, každý z nás je má více než 5 let a stále držáky. Krásný zvuk, výborné tlumení a DJský standart sluchátek na uši.

2. Pioneer HDJ-X5

Pro DJe, který hledá naopak sluchátka přes uši, jsou nejlepším kandidátem HDJ-X5 od značky Pioneer DJ. Černá nebo stříbrná barva, nově dokonce i jako bluetooth pro poslech na cestách a zapojení v klubu kabelem, proč ne!

3. Launchpad Mini MK2

Cítíš v sobě nového Madeona? Nebo prostě jen chceš okusit kouzlo Abletonu/FL Studia a hraní přes Launchpad? Jedná se o klasický 8x8 grid kontorler pro DJe a producenty. V nejmenší základní verzi "mini" aneb bratr velkých Launchpadů.

4. LIGHT4ME Derby Plus Laser

Light4me Derby Plus Laser je nejnovější verze nejoblíbenějšího světelného efektu. Kromě charakteristicky silného LED světla (6x3W) nabízí i doplňkový laser v červené a zelené barvě. V balení je i dálkové ovládání za výbornou cenovku! Tento kousek potěší mnohé mobilní DJe.

5. Rode NT-1A

NT1-A je neuvěřitelně tichý kondenzátorový mikrofon s 1" kardioidní kapslí, dodáván v praktickém balení společně se shockmountem (pavoukem), pop filtrem, XLR kabelem a praktickým instruktážním DVD.

Vytisknout