FL Studio výjde pro Mac!

Společnost Image Line potvrdila, že připravuje oficiální verzi svého FL Studia (dříve Fruity Loops) pro počítače s operačním systémem OS X a nechala se slyšet:

"Před nějakou dobou jsme začali s testováním Crossover verze FL studia pro Mac, která obsahovala přímou instalaci. Vypadalo to slibně, ale byla to pořád Windows verze wrappovaná přes Crossover na Mac. Díky velkému zájmu o tuto beta verzi z řad producentů a díky problémům, které se týkaly především spolehlivost VST pluginů třetích stran (Edison, Gross Beat, Harmless, Harmor, Maximus, Ogun, Slicex, Sytrus, Vocodex), jsme se rozhodli pracovat na oficiální verzi pro OS X."

"Testování OS X pluginů bylo popravdě tichým počátkem vývoje FL Studia pro Mac. Tyto VST pluginy používají přesně stejnou kódovací základnu jako FL studio samotné. Pokud bychom byli schopni toto přenést na OS X, pak by FL Studio pro Mac mohlo vyjít velmi brzy."

FL Studio je velmi populární DAW software, který používají například producenti jako Avicii, Afrojack, Martin Garrix nebo Ummet Ozcan.

Image Line sice neoznámilo datum vydání, ale zahraniční zpravodajské servery, které tuto zprávu rozšířily, se domnívají, že by mohlo vyjít už v roce 2015.

Chceš si FL Studio pro Mac vyzkoušet hned? Pokud máš Mac a chtěl by sis vyzkoušet Crossover verzi, použij tento link ke stažení softwaru.

Náš tip: Crossover FL Studio podporuje VST pluginy pro Windows. Jednoduše stáhni plugin a přes nabídku "File" -> "Run Command" jej nainstaluj.

Instalace FL Studia pro Mac a pluginů.

Vytisknout