Jsme nejlevnější v ČR

V prvé řadě je potřeba poděkovat za support, který nám dáváte a v řadě druhé je potřeba oznámit, že jsme zase něco vymysleli :-D Stějně tak, jako se staráme o naši prodejnu a o vás na ní, se staráme i o náš web. Rádi bychom vám představili naši novou fíčurku, kterou pořád ještě testujeme a snad nám s tím i trochu pomůžete.

Jsme nejlevnější v ČR

Je nová služba ProfiDJ, která mapuje srovnávače cen a když zjistí, že jsme u dané techniky nejlevnější, propíše k ní ten zlatý štítek dole. Už pak nemusíte dál hledat, jestli je naše cena v pořádku.

 

Určitě se shodneme na tom, že právě cena je při nákupu vybavení velmi důležitá. V ProfiDJ pracujeme každý den na tom, aby naše ceny byly ty nejlepší široko daleko.

Toto by nebylo možné bez skvělé spolupráce se srovnávačem Heuréka.cz, který se stará o aktuální data.

Přesvědčit se o tom, že jsme opravdu na daném kousku nejlevnější, můžete po najetí kurzoru na box v detailu produktu. Odkaz "Přesvědčit se" vás rovnou pošle na srovnávač cen a seřadí ceny od nejlevnější.

Garance nejnižší ceny stále platí?

Ano. Asi si všimnete, že hned u boxu "Nejlevnější v ČR" jsme ponechali zapnutou i "Garanci nejnižší ceny". Je to schválně, protože kdyby se štítek náhodou pomýlil, budeme schopni i tak garantovat číslo 1 cenu na českém trhu.

V tuto chvíli si tuto vychytávku osaháváme a pečlivě sledujeme. Jestli se osvědčí, nasadíme novinku na naše ostatní evropské e-shopy, Slovensko i Polsko. Děkujeme za pozornost :-)

Vytisknout