Nová modelová řada Sennheiser HD 25

jsme rádi, že ti můžeme poskytnout informace o pokračování oblíbeného modelu sluchátek HD 25 :-)

Úvodem:

Více než 25 let jsou sluchátka HD 25 uznávaným poslechovým standardem pro široké pole profesionálního využití, například pro míchání nahrávek, kontrolu masterů i práci DJ.  Postupem doby se varianty tohoto modelu rozrostly do poměrně nepřehledného shluku modelů. Z mnoha nabízených podobných, ale technicky drobně odlišných modelů, bylo obtížné si vybrat a zákazníci si nebyli jisti, který z modelů HD 25 je ten nejvhodnější.

Pro navrácení přehlednosti v sortimentu bylo rozhodnuto nadále vyrábět model HD 25 pouze ve třech variantách.

Nová výrobní řada HD 25 se skládá z následujících tří modelů:

HD 25 LIGHT

Model HD 25 LIGHT nabídne velmi kvalitní zvuk a vstřícný poměr výkon/cena. Tento model HD 25 je výhodným nákupem díky zjednodušené konstrukci sluchátkového mostu a balení přátelského vůči životnímu prostředí.

Co je v balení? - pouze sluchátka HD 25 Light.

HD 25

Model HD 25 nahrazuje legendární sluchátka HD 25-1 s jejich speciální konstrukcí sluchátkového mostu a rovného kabelu. Bude distribuován v novém ekologickém obalu. Model HD 25 bude znamenat klíčový produkt ve své produktové řadě.

Co je v balení? - pouze sluchátka HD 25 s rovným kabelem o délce 1,5m.

HD 25 PLUS

Model HD 25 PLUS nahrazuje náš legendární model sluchátek s pružným krouceným kabelem a přidávaným druhým (rovným) kabelem. Balení také obsahuje druhý set náušníků a ochranné pouzdro navyšující užitnou hodnotu sluchátek pro prémiového uživatele.

Co je v balení? - sluchátka HD 25 s krouceným kabelem o délce 1,5m + 1,5m rovný kabel navíc, obal a náhradní pár náušníků.

Technická vylepšení

Technické údaje a – to je nejdůležitější – samotný ZVUK legendárních sluchátek HD 25 se nemění. Na základě požadavků od koncových zákazníků bylo upraveno mechanické propojení mezi sluchátkovými mušlemi a mostem. Výsledkem je odolnější konstrukce sluchátek se snazší manipulací. Dokonalá personalizace, vylepšené pohodlí a předpokládaná bezporuchovost jistě nové zákazníky potěší.

Vytisknout