Nové RANE kousky čekají na Serato DJ Pro - 2018

Dlouho utajované produkty z řad firmy RANE - mix Seventy Two a gramo-kontrolér-ish Twelve se opět objevily na "scéně". Několikrát leaknuté detaily, posléze potvrzení na oficiálním představení během DMC finále nechávají nejednoho nadšence v očekávání "kdy" budou k dostání. Dokonce ani na BPM 2017 nebyly vystavené. Teď se však vytasil DJ Fatfingaz aka přední DJ značky Rane s několika střípky na instagramu. 

Waveforma, browsing na mixáku, ach. Více jsme se rozepsali v představovacím článku.

 

Na co se čeká? Serato DJ Pro!

Ano je to tak, dle našich informací se jak Rane tak Serato oficiálně chystá do světa naplno během veletrhu NAMM 2018. Samotné Serato DJ Pro je vítáno všemi deseti. Aktuálně probíhá beta fáze testování vylepšeného softwaru na foru pro přihlášené uživatele do bety. Ti však musí mlčet o všem, co se ve vývoji nebo testování odehrává. Unikla tak zatím pouze fotka na anonymní twitter s právě zmiňovaným infem o zahájení testování. 

Co ale do Serata přidat? Za nás si dovedeme představit ještě jeden velký krok pro DJ softwary a to - streaming! Respektive implementace streamingových služeb do kolekce. Do teď mělo Serato podporu na Pulselocker, ten však nedávno oznámil konec svého působení. Dovedeme si však představit v Seratu, Traktoru, Rekordboxu, VirtualDJ prohrabávat playlisty a kolekci songů na Spotify. Protože, proč ne. 

 
Vytisknout