Nový Mixed In Key 8!

Ano je tomu tak, Mixed In Key vydává aktualizaci na pořadové číslo 8 a posouvá tak laťku ještě dále. Nejnovější verze přináší vylepšení v grafickém UI pro uživatele a primárně posun ke "knihovnovému třídiči" na tracky. Novinkou je plně zabudovaný ID3 tag editor a rovněž i možnost hromadného přejmenování nebo smazání určitých tagů k očištění ID3 od zbytečností (ahoj piráti!). 

Možnost analýzy tracku byla ve verzi 7 vylepšena o automatickou detekci cue pointů, která v nejnovějším updatu dostává vylepšení ve formě rychlého mazání a přidávání hot cueček.

Mixed In Key se tak mění na velmi vhodný nástroj pro hromadnou organizaci vašich tracků, jelikož jakákoliv provedená změna na tracku se automaticky promítne i do Serata a Traktoru. Netrpělivě čekáme na vypuštění programu Rekordbuddy 2.0, který umí synchronizovat veškeré DJské programy a právě i postrádaný Rekordbox DJ. Tahle možnost u Mixed In Key zatím zatím stále není vyřešena - autor se odvolává na neudělení souhlasu Pioneeru k zásahům do jejich databázového souboru pro Rekordbox. 

FREE Update na verzi 8 bude během tohoto týdne odeslán na mail všem, kteří mají zakoupenou verzi 7. Uživatelé s verzí 6 a níže si můžou za zlomek ceny pořídit právě 8ku na webu mixedinkey.com

Nevíš, k čemu je Mixed In Key dobrý? Tak to bys měl mrknout pod pokličku a pročíst si článek "Harmonické mixování - jak na to?"

Vytisknout