Paul Oakenfold mění arzenál na Denon!

Legenda taneční scény - Paul Oakenfold mění setup

Pro mnohé netřeba představovat, avšak pro jistotu si radši řekněme, kdo Paul je. Paul se narodil v Londýně v roce 1963. Kariéru "bedroom" DJe začal v roce 1980 a vyrostl na Beatles. Ve 21 se odstěhoval do New Yorku, kde jako fake-novinář procházel na eventy a dělal interview s jmény jako Maze, Bobby Womack nebo Bob Marley.

Mno pojďme to shrnout trochu rychleji. Dvakrát Grammy a Dvakrát World Music Awards nominace. Dvakrát zvolen jako No. 1 DJ v roce 1998 a 1999 v počátcích žebříčku DJ Mag, který aktuálně posledních 5let stojí za jedno velké fakeové h****. Za celou svou kariéru má na kontě více jak 100 remixů pro jména jako U2, Moby, Madonna, Massive Attack, The Rolling Stones, The Stone Roses atd. Pokud pomineme jeho produkci, je to hlavně skvělý DJ.

Tak jako každý velký artist, i Paul Oakenfold má svůj rider na tour. Doteď to byla klasika CDJ a DJM řada od Pioneer. Tomu je však (alespoň prozatím konec). Paul vyměnil rider za nejnovější kousky od Denonu s označením PRIME, o kterých si můžeš více přečíst v tomto článku

Vytisknout