SFX Entertainment a jak to s němi je?

SFX Enterainment - společnost, která má pod sebou giganty jako je Beatport, TomorrowWorld, Electric ZOO a další, dnes oficálně vstoupila do 11. fáze bankrotního procesu, který vede k restrukturalizaci majetku a personálním změnám, potažmo "oživení" společnosti ze špatné kapitálové situace, resp. "umazání" $300 milionového dluhu. Společnost tedy NENÍ v likvidaci!

CEO Robert Sillerman také opustí svůj post a bude nahrazen, stejně jako pár dalších plánovaných personálních změn. Co se týče samotného beatportu, ten je dá se říci "nezávislý" v řízení a bezproblémů bude pokračovat svoji činnost tak, jako uvádí ve svém oficiálním stanovisku:

“For all of us here at Beatport, it’s just business as usual. That means entire Beatport platform is fully operational without restriction. The store remains open. The streaming service continues uninterrupted. New releases are being added every day. New videos are being scheduled and filmed. Payments to labels and suppliers are ongoing in their usual manner.

We look forward to SFX successfully navigating this reorganization, and in the meantime will continue focusing on building the best music experience for the fans, artists, and DJs that make up the electronic music community.”

Tomorrowland jako takový belgický zůstává naprosto neohrožen, jelikož není nijak spojen s SFX, což se ale nedá říci s americkou verzí "TomorrowWorld", která z největší pravděpodobností nebude pokračovat v roce 2016 a ID&T dá od spolupráce s SFX ruce pryč, již tak byly pochyby o údajných neshodách v politice a směru mezi ID&T a SFX.

 

H/T street insider, wallstreetjournal

Vytisknout