TOP 101 2017 aneb fu*k DJ MAG

Chlapci za projektem 1001tracklist.com, což je server pro přidávání tracklistů setů, radio show atd. samotnými uživateli, poslali ven již druhý žebříček top101 producentů. Tento žebříček je v užším spektru hudebního průmyslu brán velmi seriózně, jelikož představuje opravdovou situaci pro daného umělce podle toho, kolik obdržel unikátních supportů během uplynulého roku.

Chápejme jako kolikrát jeden song od jednoho umělce byl hrán v radio show, festivalových setech, clubových setech atp. od co největšího počtu djs. Pochopitelně těch, kteří jsou zařazeni na portálu 1001tracklists, což je většina řekněmě "worldwide public" djs. 

Pro tento rok na pomyslný producentský trůn usedá americký šohaj z Los Angeles - Sonny John Moore aka Skrillex. Popravdě není se čemu divit, jeho brand vyrostl na unikátním sound designu a trochu té správné špetky managementu. Pro porovnání dáme příklad s VINAI, kteří jsou naprostým opakem ;) Ale to je věc názoru, zpátky k top101. Podiové umístění doplňuje Don DiabloAxwell (ano bez Sebastiana). Na bramborové se umístil Diplo následovaný Hardwellem a nečekaně vysoko vyrostl BROHUG, hned před stálicí a takovým Rosickým Tiestem.

Za nás palec nahoru tomuto projektu, protože osobně nemáme rádi bublinu okolo podpláceného DJ Magu, ale to je věc druhá a dost velká. Dost bylo psaní, mrkněte se na kompletní top101 na 1001.tl/c-p17

Vytisknout