Tréninkové středisko Roland

K čemu má sloužit?

Ve světě DJ a studio techniky existují natolik sofistikované nástroje, které je potřeba vyzkoušet na vlastní prsty :-) Jasně, existuje spousta tutoriálů na internetu, ale tam se přímo nezeptáš na to, co tě přesně na daném produktu zajímá. Od toho je tady Roland Creative Hub.

Roland Creative Hub je síť ověřených míst po celém světě, na kterých pracují lidé proškolení pro práci s nástroji Roland a kde tyto nástroje najdeš stále vystavené a připravené k osahání. Lidé z těchto Hubů mají techniku Roland často doma (tací jsme i my) a rádi ti ukáží její možnosti a poradí s výběrem. Slovo "Creative" je na místě, protože s Rolandem a obzvlášť s řadou AIRA nebo nový kontrolerem DJ-808 se dají vytvořit úžasné věci.

Roland + Serato

Ano, je to tak. Roland jako výrobce špičkového hardwaru pro DJe, producenty a muzikanty. Serato zase jako výrobce jednoho z nejlepších DJ softwarů vůbec. A tak vznikl velmi kvalitně zpracovaný, o TR a VT jednotku bohatší MIDI kontroler DJ-808. Tento kousek má mnohem více předností a vychytávek, než by se na první pohled zdálo. Připravíme ti jej k vyzkoušení.

Roland + V-Moda

Taková ty hranatá sluchátka, jak v nich hraje velká spousta DJů, nooo... V-Moda. Roland koupil V-Modu, výrobce kvalitních DJ sluchátek a vytvořil edici nejoblíbenějšího modelu M-100 v barvách řady AIRA. Vypadají skvěle a jsou součástí našeho Tréninkového střediska :-)

Na co se těšit od V-Mody?

 

 

Na co se těšit od Rolandu?

 

 

Přijď se podívat!

Otevíráme už 5.6. od 9:00 na Košinově ulici v Brně.

Klikni pro náhled události na Facebooku.

Vytisknout