[Nový článek] Zpátky na stage!

DJové, léto je tady a aktuální situace říká, že zase můžeme prakticky neomezně hrát. Můžeme se zase vrátit na stage, hrát soukromé akce, svatby i oslavy. Protože se nás čím dál častěji ptáte na techniku, kterou budete pro svoje eventy potřebovat, přicházíme se základním rozcestníkem, který napoví a velmi jednoduše vysvětlí součásti výbavy, která by neměla chybět na žádné pártošce.

Výrobníky kouře, bublin a správné náplně

Bez nich nebudou vidět světelné paprsky od vašich LED efektů a s výrobníky bublin si užijí spoustu zábavy především děti. Nezapomeňte vybrat také správnou náplň, ty se liší u výrobníků mlhy svojí hustotou, která je uvedená v každém popisu. Obecně doporučujeme například k výrobníkům značky BeamZ volit originální náplň stejného výrobce.

LED efekty

Lehké, kompaktní a díky LED technologii i dostatečné silné párty efekty, které rozzáří každý mejdan. Vybírejte podle výkonu a ceny, často u výrobků najdete i video, které vám ukáže funkce daného zařízení.

Mobilní DJ stoly

Bez nich si opravdového svatebního nebo narozeninového DJe už neumíme ani představit. Vypadají profesionálně, dají se lehko složit a některé obsahují jak bílý, tak černý potah.

Párty reproduktory

Žádná profi zařízení, naopak, jednoduchá na obsluhu a přesto výkonná. Často u nich najdete i dálkové ovladače nebo vestavění barevné efekty. Ideální na domácí grilovačky nebo dětské večírky.

Kytary

Máte raději živou hudbu? Máme bezkonkurenční nabídku levných kytarových setů, které vás nezrujnují a splní dokonale svůj účel.

Kabely a konektory

Často potřebujete také k reproboxu připojit svůj telefon nebo mikrofon. Od toho je zde tato kategorie.

 

Vytisknout