SLXD2/B58-H56
Kód: 60319
Doprava Zdarma
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Více jak týden
Digitální ruční mikrofon řady SLXD osazený mikrofonní kapslí Beta 58A.
Detailní informace
ikonka dopravce
Bleskové doručení
Objednávky do 15:00 letí hned
ikonka štítu
Komunikace a péče
Chválíte nás za přístup
Ikonka palce
Obrovský výběr skladem
I to, co jinde neseženeš
Detailní popis produktu
Shure SLXD2/B58-H56 je digitální ruční (handheld) vysílač řady SLXD osazený mikrofonní kapslí Beta 58A. Pracuje na frekvencích od 518 do 562 MHz a poskytuje transparentní zvuk v 24bitovém rozlišení s dynamickým rozsahem až 120 dB. Superkardioidní směrová charakteristika mikrofonu umožňuje přesné zaměření zdroje zvuku, eliminuje nežádoucí přeslechy a minimalizuje zabarvení signálu při snímání mimo osu. Je ideální volbou pro blízké snímání v prostřední s vyšším okolním hlukem a najde uplatnění při profesionálním pódiovém použití.
K ovládání slouží vysoce kontrastní LCD displej a dvě navigační tlačítka. Rychlé zprovoznění sestavy usnadňuje automatické IR párování přijímače s vysílačem. V závislosti na zvoleném provozním režimu lze bez nežádoucích interferencí provozovat až 12 systémů současně. Vysílač je osazen dynamickou mikrofonní kapslí Beta 58A, která poskytuje čistý nezkreslený zvuk v celém spektru od 50 Hz do 16 kHz. Její frekvenční odezva je optimalizovaná pro snímání sólového a doprovodného vokálu. Díky systému vyměnitelných kapslí lze SLXD2 v případě potřeby vybavit jiným typem mikrofonní hlavy (prodávané jako zvláštní příslušenství). Vysílač je schopen na jedno nabití pracovat po dobu až 8 hodin. K napájení lze použít dvě AA baterie nebo akumulátor Shure SB903.
Řada SLXD
Parametry produktu:
- Dynamický rozsah: 120 dB
- Rozlišení: 24 bit
- Přenosová frekvence: 518 – 562 MHz
- Dosah: 100 m
- Vysílací výkon: přepínatelný, 1 mW / 10 mW
- Napájení: 2x AA baterie nebo Shure Li-ion akumulátor SB903
- Doba provozu: až 8 hodin
- Systém vyměnitelných kapslí
- Materiál: hliník
- LCD displej
- Rozměry: 37,1 x 176 mm
- Hmotnost: 147 g
- Mikrofonní vložka: Beta 58A
- Konstrukce: dynamická
- Charakteristika: superkardioida
- Frekvenční rozsah: 50 Hz – 16 kHz